Vitamin D3

#12_112

Vitamín D3 v kapsulách.

Príchuť
Množstvo
8,09 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Vitamín D3 si organizmus prirodzeným spôsobom vytvára sám vtedy, keď je vystavený priamemu slnečnému žiareniu. Množstvo syntetizovaného vitamínu D3 závisí ale od množstva činiteľov (napr. ročného obdobia, miesta, času, veku, množstva smogu v ovzduší, typu pokožky). Vitamín D3 sa v prirodzenej forme nachádza aj v strave, a to v podobe vitamínu D2 (ergokalciferol) a vitamín D3 (kolekalciferol), možno ich však prijímať aj vo forme doplnku výživy. Vitamín D prispieva k normálnej činnosti svalov a imunitného systému, k udržiavaniu normálneho stavu kostí a zubov, tiež k normálnemu vstrebávaniu/využiteľnosti vápnika a fosforu.*

*Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).

Výhody:

·        prispieva k normálnej činnosti svalov

·        priaznivo pôsobí na imunitný systém

·        udržiava normálny stav kostí a zubov

 

Odporúčané dávkovanie: Užite 1 kapsulu denne spolu s jedlom.

Zloženie: Plnidlo (mikrokryštalická celulóza), hovädzia želatína, cholekalciferol, protihrudkujúca látka (stearan horečnatý), farbivo (oxid titaničitý).

Alergény: Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním mlieka, vajec, gluténu, sóje, arašidov, lieskových orieškov, rýb a kôrovcov.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte mimo dosahu detí.

Skladovanie: Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_112

Špecifické referencie

ean13
728633105397
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: