Triediť podľa

Cena
Značky
viac... menej
Filter

Najnovší článok

Vyhľadávanie

Bežecké pásy

Bežecké pásy

Bežecké pásy sú obľúbenou kategóriou fitness náčinia pre zlepšovanie kondície a znižovanie hmotnosti. Bežecké pásy sú využívané v domácej posilňovni alebo vo fitness centrách. Dnes už má väčšina trenažérov odpruženú bežeckú plochu, takže tréning je šetrný k členkom a kolenám. Samozrejmosťou je konzola vybavená klávesnicou pre nastavenie a úpravu priebehu tréningov. Každý model, až na výnimky, disponuje LCD displejom, ktorý zobrazuje informácie dôležité pre tréning. Pri základných modeloch to je aktuálna rýchlosť, čas tréningu, vzdialenosť a spálené kalórie. Vyššie modely môžu zobrazovať tepovú frekvenciu, pomer telesného tuku atď. Pre naozaj náročný tréning sú vyššie modely vybavené reguláciou náklonu bežeckej plochy, ktorá simuluje beh do kopca. Ich prednosťou je široké využitie od občasného domáceho tréningu cez profesionálny tréning až po kondičný tréning.

Kód: #36_241

Značka: HMS

Bežecký pás elektrický BE 8535 HMS

Bežecký pás elektrický pre zlepšovanie kondície a znižovanie hmotnosti. Integrovaný zásobník maziva, ktorý uľahčuje údržbu a predlžuje životnosť trenažéra.

Cena 1 091,39 € Základná cena 1 148,83 €
Viac
Skladom

Kód: #36_210

Značka: HMS

Bežecký pás elektrický LOOP14 HMS

Bežecký pás elektrický je obľúbenou kategóriou fitness náčinia pre zlepšovanie kondície a znižovanie hmotnosti. Vhodný pre začiatočníkov aj pre pokročilých bežcov.

Cena 901,58 € Základná cena 949,03 €
Viac
Skladom