Triediť podľa

Kategórie
Cena
Značky
viac... menej
Filter

Najnovší článok

Vyhľadávanie

Posilňovacie stroje
Posilňovacie stroje %separator% %shop-name%

Posilňovacie stroje

Posilňovacie stroje sú ideálnou voľbou pre každého športovca, ktorý chce začať aktívne cvičiť. Pomocou posilňovacích strojoch môžete behať, bicyklovať alebo veslovať. Pre všetkých športovcov, ktorí chcú aktívne formovať postavu, sú tu posilňovacie stroje rozličných typov a konštrukcií, vďaka ktorým môžete posilňovať vybrané svalové partie. Či už chcete posilňovať bicepsy, tripcepsy, hrudník, brucho alebo nohy, môžete posilňovať práve tie svalové partie, ktoré chcete posilniť. K posilňovacím strojom si môžete zaobstarať aj sadu jednoručných alebo obojručných činiek, ale aj posilňovacie lavice, ktoré sú práve v kombinácii s posilňovacími strojmi a činkami absolútnym základom každej posilňovne.

Kód: #36_285

Značka: HMS

Rovná lavica L1211 HMS

Rovná lavica je ideálna na všetky základné cviky s činkami, osami alebo vlastnou váhou. Robustná konštrukcia unesie až 100 kg záťaže.

Cena 66,21 € Základná cena 71,20 €
Viac
Skladom

Kód: #36_039

Značka: HMS

Magnetický rotopéd M6995 HMS

Magnetický rotopéd s nosnosťou 120 kg je kvalitné prevedený v kombinácii s robustnou konštrukciou a tvarovaným sedadlom zaručujú skvelý kondičný tréning.

Cena 319,54 € Základná cena 343,60 €
Viac
Skladom

Kód: #36_280

Značka: HMS

Polohovateľná lavica LS1203 HMS

Polohovateľná lavica je nastaviteľná, ktorá je ideálnou voľbou pre každú domácu posilňovňu. Operadlo je nastaviteľné do 8 polôh vrátane záporného uhla.

Cena 101,29 € Základná cena 108,91 €
Viac
Skladom