Triediť podľa

Cena
Značky
viac... menej
Filter

Najnovší článok

Vyhľadávanie

Kolobežky

Kolobežky

Jazda na kolobežke je stále viac a viac populárnejšia. Kolobežky pre dospelých, detské, freestyle alebo skladacie. Kolobežka spestrí cestu do práce, školy alebo do prírody. Vyberte si tu správnu kolobežku pre seba a svoje dieťa. Pre dospelých sa odporúča kolobežka s výškou riadidiel 90 - 130 cm a pre deti s výškou od 50 cm. Nezabudnite opäť zohľadniť nosnosť podľa vašej váhy, aby sa kolobežka zbytočne neopotrebovala hneď na začiatku, tzn. ak vážite napr.: 60 kg, odporúča sa kolobežka s nosnosťou do 80 kg.

Freestyle kolobežka sa vyznačuje pevnou a robustnou konštrukciou, ktorá zaisťuje bezpečnosť pri užívaní. Riadidlá sa dajú otáčať o 360°, čo uľahčuje manévrovateľnosť pri trikoch. V jazde na freestyle kolobežke musíte byť zruční, obratní a vytrvalí.

Kolobežka s nafukovacími kolesami je vhodnejšia skôr pre dospelých, má občas väčšie predné koleso a je najlepšia na jazdu po ceste alebo na náročnejšie dlhšie výlety.

Skladacia kolobežka je ideálna pre kratšie vzdialenosti a vhodná aj pre deti. Väčšina skladacích kolobežiek je vybavená nastaviteľnými riadidlami. Skladacie kolobežky sú veľmi praktické pre svoju ľahkosť a možnosť kedykoľvek zložiť. Vďaka nízkej hmotnosti môžete kolobežku po zložení len hodiť na plecia a ísť hromadnou dopravou, alebo ju uložiť do kufra auta.