C 1000 + Bioflavonoids

#12_106

S obsahom šípok a bioflavonoidov v kapsuliach odolávajúcich kyselinám.

Množstvo
8,41 €
s DPH
Množstvo
Posledné kusy na sklade

Popis

C 1000 + BIOFLAVONOIDS je zdrojom nasledovných štyroch významných účinných látok: vitamín C, výťažky zo šípok, výťažky z hroznových semien a hesperidín.

Táto formula zabezpečuje 1000 mg vitamínu C. Vitamín C okrem mnohých dobre známych pozitívnych účinkov, prispieva k správnej činnosti imunitného systému, k znižovaniu vyčerpanosti a pocitu únavy, k normálnej tvorbe energie výmenou látok a tiež k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Okrem toho vitamín C vo vyšších dávkach pomáha udržiavať správnu činnosť imunitného systému počas a po intenzívnom tréningu (tento účinok možno dosiahnuť užitím plus 200 mg vitamínu C, nad jeho odporúčanú dennú dávku).

Šípky sú plodmi rastliny Rosa Canina (divá ruža), ktoré sa v širokom kruhu aplikujú v ľudovom liečiteľstve. Polyfenoly, nachádzajúce sa v hroznových semenách, sa vyznačujú výnimočnými antioxidačnými účinkami. Hesperidín je bioflavonoidom z citrusov, ktorý sa vyskytuje v prvom rade v citrusoch. Bioflavonoidy sú užitočnými antioxidantmi polyfenolov, pomáhajúce pri ochrane proti účinkom voľných radikálov. Citrusové bioflavonoidy a ich metabolity prispievajú k ochrane zdravia srdcovo cievneho systému a to tým, že minimalizujú poškodenia, spôsobené voľnými radikálmy a podporujú kapilárnu integritu. V kapsulách na rastlinnom, vegetariánskom základe, vyznačujúcich sa aj odolnosťou proti kyselinám- zabezpečujúce optimálny transport účinných látok.


Výhody:

·        prispieva k správnej činnosti imunitného systému

·        znižuje pocit únavy

·        vegánsky produkt

·        silný antioxidant

 

Odporúčané dávkovanie: Užite 1 kapsulu denne počas jedla.

Zloženie: Kyselina L-askorbová, Hydroxypropylmethylcelulóza (hypromelóza), Rosa canina (ovocie) výťažky v pomere 10:1, látka zabraňujúca hrudkovateniu: stearát horečnatý, Vitis vinifera (semená) výťažky v pomere 20:1, hesperidín získaný z plodov Citrus aurantium (93%), stabilizátor: gelanová guma, farbivo: oxid titaničitý.

Upozornenie: Odporúčanú dennú dávku neprekračujte. Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy ani zdravého životného štýlu. Skladujte mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_106
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: