Gam's superfood

#14_002
Gam's

Tyčinka s jedinečnou chuťou určená aj pre vegánov.

Príchuť
Hmotnosť
2,49 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Gam's superfood je tyčinka s jedinečnou chuťou určená aj pre vegánov. Tyčinka je bez pridaného cukru, bezlaktózová a bezlepková.

Chlorella & Marhuľa

Superfood  je obohatený o sladkovodnú  riasu chlorellu.
Chlorella podporuje správne fungovanie metabolizmu, detoxikuje organizmus. Má priaznivý vplyv na pečeň a hrubé črevo a spomaľuje proces starnutia. Tyčinka obsahuje kvalitný tuk bez cholesterolu a marhuľa sa tu nachádza v organic kvalite. Spojenie chlorelly a marhule dodáva tyčinke jedinečnú chuť.

Spirulina & Citrón

Superfood  je obohatený o morskú riasu spirulinu.
Spirulina je silný antioxidant, má protizápalové účinky a zmierňuje únavu. Pomáha organizmu pri obnove a udržiavaní acidobázickej rovnováhy. V jednej tyčinke sa nachádza toľko nutrične významných látok, ako v 0,9  kg zeleniny. Tyčinka obsahuje kvalitný tuk bez cholesterolu a citrón sa tu nachádza v organic kvalite. Spojenie citrónu a spiruliny dodáva tyčinke jedinečnú chuť.

Konope & Citrón

Superfood  má  vysoký obsah bielkovín, vlákniny a minerálov a vitamínov. Pomáha regulovať chuť na sladké. Posilňuje imunitný systém, dodáva veľké množstvo energie a podporuje rast svalovej hmoty. Obsahuje konopné semienka a konopný proteín. Tyčinka obsahuje kvalitný tuk bez cholesterolu a citrón sa tu nachádza v organic kvalite. Spojenie citrónu a konope dodáva tyčinke jedinečnú chuť.


Výhody:

·        vhodná pre aj pre vegánov

·        bez pridaného cukru

·        bez lepku

·        bez laktózy

·        podporuje správne fungovanie metabolizmu

·        vynikajúcim doplnkom zdravej stravy

·        lahodná chuť


Hmotnosť: 45 g (1 dávka)


Zloženie

Chlorella & Marhuľa: datľová pasta, kešu oriešky, mandle, lyofilizované marhule (2,5%), jablčná vláknina, kakaové maslo, chlorella (2,5%), antioxidant: tokoferolový extrakt, prírodná marhuľová aróma. Môže obsahovať malé časti kôstok a škrupín.

Spirulina & Citrón: datľová pasta, kešu oriešky, mandle, citrónový prášok (3%), jablčná vláknina, kakaové maslo, spirulina (2,5%), antioxidant: tokoferolový extrakt, prírodná citrónová aróma. Môže obsahovať malé časti kôstok a škrupín.

Konope & Citrón: datľová pasta, konopné semienka lúpané (6%), konopná bielkovina (4,5%), kešu oriešky, mandle, kakaové maslo, jablčná vláknina, citrónový prášok (1,5%), antioxidant: tokoferolový extrakt, prírodná citrónová aróma. Môže obsahovať malé časti kôstok a škrupín.


Skladovanie: Uchovajte na suchom mieste a chráňte pred teplom.

Detaily produktu
#14_002
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_007

Značka: BioTechUSA

Raw Bar

Tyčinka zo sušeného ovocia s ryžovým proteínom a vitamínom C. Čistá energetická bomba pre vegánov, milovníkov zdravého jedla a fanúšikov fitness.

Cena 1,50 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]