Testo Punch

#12_120

Silná podpora a optimalizácia testosterónu.

Príchuť
Množstvo
20,59 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Zinok prispieva k udržaniu normálnych hladín testosterónu v krvi

Testo Punch
je veľmi vycibreným matrixom z 12 dôkladne vyberaných látok, so silným účinkom pre podporu optimalizácie hladiny testosterónu, estrogénu a libida. DAA (kyselina D-asparágová) a liečivé rastlinné zložky – medzi nimi Maca – zabezpečuje aj dôležité vitamíny a minerálne látky. Maca je všeobecne používaná ako afrodiziakum. Tento koreň je po stránke účinkov, pre zvyšovanie túžby legendárnym.

Testofen® je výťažkom zo Senovky gréckej, s minimálne 50%-ným obsahom Fenuside™. Senovka grécka je dobre známou, mnohostrannou liečivou rastlinou, obsahujúcou viac než 100 rôznych účinných látok, vrátane furostanolových a steroidných saponínov.

Senovku grécku využívali na mnoho účelov. Testofen® preukázateľne zvyšuje sexuálnu túžbu, popritom pomáha udržiavať sexuálne zdravie a tiež svalový objem. Skupinu saponínových glykozidov, ktoré sú štandardizované na Testofen®, nazývajú Fenuside™.

TESTO PUNCH obsahuje bór a tiež flavonoid quercetin, ktorý napomáha tlmiť premenu testosterónu na estrogén. Lignany zo žihľavy môžu prispieť k znižovaniu väzby globulínu (SHBG) s testosterónom, čo môže pomôcť v tom, aby bolo k dispozícii viac voľného testosterónu, ktorý je aktívnou formou testosterónu v organizme. Výťažky z koreňa žihľavy je najlepšie používať spolu so Serenou plazivou. Vitamín B5 zohráva úlohu pri správnej syntéze a správnom metabolizme steroidných hormónov, vitamínu D a jednotlivých látok, prenášajúcich nervové impulzy. Vitamín D prispieva k správnej činnosti svalov a zohráva úlohu pri normálnych procesoch delenia buniek. Zinok prispieva k optimálnej plodnosti a k rozmnožovaniu, a tiež k udržiavaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi.*

Výhody:

·        zvyšuje hladinu prirodzeného testosterónu

·        podporuje činnosť imunitného systému

·        podporuje syntézu bielkovín

·        podporuje regeneráciu

 

Odporúčané dávkovanie: Užite denne 2 kapsuly ráno a 2 kapsuly pri obede.

Zloženie: D-asparágová kyselina, hovädzia želatína, Urtica dioica (list) 10:1 extrakt, Avena sativa (semeno), 5:1 extrakt (ovos), Lepidium meyenii (koreň), prášok, quercetin extrahový zo Sophora japonica bud (84%), Serenoa repens (plod) 12:1 extrakt, Testofen® Trigonella foenum-graecum (semeno) extrakt (50% Fenuside™), protihrudkové činidlo (stearan horečnatý), kyselina boritá, síran zinočnatý monohydrát, farbivo (oxid titaničitý), cholekalciferol, D-pantothenát vápenatý, pyridoxín HCl.

Alergény: Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte mimo dosahu detí.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_120

Špecifické referencie

ean13
5999100003422
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: