Mental Focus

#12_059

Podporuje zvýšenie fyzickej a mentálnej výkonnosti.

Príchuť
Množstvo
11,53 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Mental Focus sa zakladá na zmesi účinných látok, ktoré obsahujú stimulujúci kofeín, acetyl L-karnitín (ALC) a aminokyselinu tyrozín, účinnú látku populárnu v energetických nápojoch. Kofeín má dobre známe účinky, prispievajúce k mentálnej bdelosti a koncentrácii. Zvyšuje tiež výkon počas tréningu. Acetyl l-karnitín je acetylovou formou karnitínu, ktorý je najpopulárnejším analógom karnitínu.

Počas vyčerpávajúcich tréningov sa väčšina L-karnitínu konvertuje v mitochondriách pomocou enzýmu karnitín-acetyltranferázy na ALC.

Výhody:

·        zvyšuje koncentráciu

·        znižuje únavu

·        zvyšuje energiu

Odporúčané dávkovanie: Užívať 1 kapsulu denne.

Zloženie: Acetyl L-karnitín hydrochlorid, L-tirozín, hovädzia želatína, kofeín bezvodý, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý; farbivá: oxid titaničitý, čierný oxid železa, brilantná čierna BN.

Alergény: Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov.

Upozornenie: Produkt obsahuje kofeín (50 mg/dávka). Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy, osoby citlivé na kofeín, osoby so srdcovými ochoreniami a osoby s vysokým krvným tlakom! Pred užívaním konzultujte so svojim lekárom. Neužívajte produkt v prípade akýchkoľvek zdravotných problémov, ak užívate lieky alebo ste pred operáciou. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_059

Špecifické referencie

ean13
728633103980
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: