Turbo Ripper

#12_102

Silný a dlhotrvajúci spaľovač tukov.

Príchuť
Množstvo
13,41 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Vysoký obsah kofeínu s dlhotrvajúcim účinkom, acetyl-L-karnitínu, zeleného čaju, synefrínu, a ďalších účinných látok.

Turbo Ripper
zabezpečí množstvo známych a obľúbených účinných látok. Obsahuje vo veľkej dávke L-karnitín, a to nie klasický L-karnitín, ale komplexný acetyl L-karnitín (ACL), pri ňom pravdepodobne nebudeš potrebovať zvlášť prijímať karnitín.

Okrem toho TURBO RIPPER obsahuje veľmi značné množstvo, 200 mg kofeínu v každej dávke, ktoré pochádza z viacerých zdrojov, vrátane NEWCAFF™ mikrokapsulovaného kofeínu s predĺženým účinkom. Toto je úplne nový systém pre transport kofeínu, ktorý predĺži vstrebanie obsahu kofeínu zhruba na dobu 4 hodín.

Výhody:

·        silný spaľovač tuku

·        dodáva energiu

·        obsahuje komplexný karnitín

·        s obsahom kofeínu

Odporúčané dávkovanie: Užite 1 – 2 kapsuly (2-krát denne). Úplná denná dávka predstavuje 4 kapsuly. Po 8 – 12 týždňoch užívania sa odporúča pauza v trvaní minimálne 2 týždňov. Neužívajte naraz viac produktov, určených k stimulácii. Produkt obsahuje kofeín s pomalou vstrebávateľnosťou, ktorého účinok pretrváva po dobu približne 4 hodín.

Zloženie: Acetyl L-karnitín hydrochlorid, hovädzia želatína, extrakt z plodov Citrus aurantium 10:1, extrakt z listov Camelia sinensis 8:1, L-tirozín, mikrokapsulovaný kofeín, emulgátor: mastné kyseliny mono a diglyceridy; protihrudkujúca látka: stearan horečnatý; kofeín bezvodý, extrakt z plodov Capsicum annuum 10:1, farbivo: oxid titaničitý.

Upozornenie: Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy, osoby citlivé na kofeín, osoby so srdcovými ochoreniami a osoby s vysokým krvným tlakom. Produkt nie je vhodný pre osoby s psychickými chorobami, v prípade zdravotných ťažkostí, a počas liečby liekmi. Pred užívaním sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Produkt nie je vhodný pre osoby mladšie ako 21 rokov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte mimo dosahu detí.

Alergény: Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov.


Detaily produktu
#12_102

Špecifické referencie

ean13
728633110216
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_090

Značka: BioTechUSA

Ultra Loss For Her

Nápoj nahradzujúci jedlo s 55% obsahom bielkovín, s pridanými vitamínmi, vlákninou, L-karnitínom a enzýmami na podporu trávenia proteínov.

Cena 16,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]