Iso Pro Zero

#33_007
Superior 14

Srvátkový izolát s vysokým podielom bielkovín.

Príchuť
Hmotnosť
40,00 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

SUPERIOR 14 ISO PRO ZERO - SRVÁTKOVÝ IZOLÁT PRE RAST ČISTEJ SVALOVEJ HMOTY

Doplnok výživy s vysokým obsahom bielkovín na doplnenie živín pri intenzívnej svalovej námahe, určený pre športovcov, s náhradným sladidlom.

Bielkoviny sa podieľajú na raste a udržanie svalovej hmoty a prispievajú k normálnemu stavu kostí. Srvátkový proteín obsahuje zmes bielkovín navrhnutou k vytvoreniu optimálneho prostredia k svalovému rastu. Tento proteín obsahuje rýchlo stráviteľný izolát a koncentrát srvátkových bielkovín, aby vás dokázal zásobovať proteínmi po tvrdom a namáhavom tréningu. Obsahuje aminokyseliny, stavebné prvky bielkovín.

 

Iso Pro Zero je najčistejšia a najviac biodostupná forma srvátkového proteínu na svete.

Srvátkové bielkoviny sú bohaté na esenciálne aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA) a obsahujú zo všetkých zdrojov bielkovín tiež najviac L-glutamínu, najzastúpenejšiu voľnú aminokyselinu v ľudskej krvi. Navyše obsahujú srvátkové bielkoviny tiež ďalšie esenciálne aminokyseliny. Tie sú pre ľudské telo a svalovú hmotu nevyhnutné. Pretože si ich ľudské telo nedokáže samo syntetizovať, je nutné prijímať esenciálne aminokyseliny zo stravy.

Odporúčané dávkovanie: Ako doplnok stravy užite 1 dávku denne: v tréningové dni konzumujte 1 dávku ihneď po tréningu. V netréningové dni užite 1 dávku po prebudení. Pre maximálne výsledky konzumujte dve dávky denne. Jednu dávku hodinu pred tréningom a druhú ihneď po tréningu. Zmiešajte jednu odmerku (30 g) v 300 ml studenej vody alebo nízkotučného mlieka.

Zloženie:
Proteínová zmes [(srvátkový proteínový izolát, hydrolyzovaný proteínový izolát, srvátkový proteínový koncentrát, BCAA (L-leucín, L-valín a L-izoleucín vo forme voľných aminokyselín)], kakaový prášok s nízkym obsahom tuku (10 – 12 %) , emulgátor (oxid kremičitý, karboxymetylcelulóza), stabilizátor (guarová guma, fosforečnan draselný), sladidlo (sukralóza), aróma (prírodné a umelé), mliečna bielkovina, triglyceridy s dlhým reťazcom (z kokosového oleja a palmového oleja), farbivo (karotén).

Alergény: Obsahuje mlieko a sóju (lecitín).

Upozornenie
: Doplnky výživy nemôžu nahradiť vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Neprekračujte odporúčanú dávku.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C a mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Detaily produktu
#33_007
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #21_011

Značka: Syntrax

Whey Shake

Lahodný zdravý kokteil vyrobený zo 100 % čistého a zdravého srvátkového bielkovinového koncentrátu Promina™.

Cena 31,70 €
Viac
Vypredané