ISO-XP

#25_007

Najčistejší a najkvalitnejší dostupný srvátkový proteínový izolát.

Príchuť
Hmotnosť
64,96 €
s DPH
Množstvo
Vypredané


Popis

ISO-XP je výživový doplnok s vysokým obsahom bielkovín s náhradnými sladidlami a zároveň najčistejší a najkvalitnejší dostupný srvátkový proteínový izolát, ktorý obsahuje iba 0,1 g laktózy na 25 g proteínu v jednej dávke. V podstate neexistuje žiadny iný proteín, ktorý by prekročil túto hladinu klinického proteínu na 100 g v pomere - s 23,4 g bielkovín na 25 g proteínu v jednej dávke. ISO-XP je vyrobený z extrémne čerstvej, sladkej mliečnej srvátky, ktorá je izolovaná a potom sušená rozprašovaním. ISO-XP neobsahuje žiadnu sóju a namiesto toho používa slnečnicový lecitín ako emulgátor. ISO-XP je ideálny pre každého, kto chce zvýšiť denný príjem proteínov bez obsahu tukov, sacharidov alebo cukrov.

Výhody:

·        0 g sacharidov, cukrov, tukov ( 25 g dávky)

·        bezlepkový

·        24 g bielkovín v jednej dávke

·        vynikajúca chuť

 

Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku (25 g) v 200 ml studenej vody alebo nízkotučného mlieka. Užiť 1 – 3 krát denne v závislosti od potrieb doplnenia bielkovín.

Zloženie:
100% izolát srvátkového proteínu (emulgovaný so slnečnicovým lecitínom) (mlieko), prírodná aróma, prírodné farbivo, sladidlo (sukralóza).

Alergény: Obsahuje mlieko alebo výrobky z nich.

Upozornenie:
 Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Môže obsahovať alergény.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste bez priameho slnečného svetla a mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#25_007

Špecifické referencie

ean13
0634158780684
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: