Night Pro

#12_043

Kazeinát vápenatý a micelárny kazeín výlučne bielkovinového pôvodu.

Príchuť
Hmotnosť
27,15 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Kazeín je popri srvátke druhou bielkovinou v mlieku. Kazeín sa vyznačuje vysokým obsahom esenciálnych aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA) a má tiež veľmi vysoký obsah L-glutamínu (vyšší, než srvátkové bielkoviny), ktorý má ako voľná aminokyselina najväčšie zastúpenie v krvi. Kazeínové bielkoviny patria medzi komplexné bielkoviny, pretože zabezpečujú pre organizmus všetky potrebné aminokyseliny, vrátane 9-tich aminokyselín, ktoré si organizmus nedokáže vytvoriť (menovite sú to: Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzín, Methionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Valín).

Night Pro je vhodné užívať vtedy, ak je čas medzi jednotlivými jedlami príliš dlhý, alebo pred spánkom. V prípade, ak užívate predtréningový doplnok výživy, alebo doplnok výživy počas tréningu (vrátane bielkovín a aminokyselín), vtedy sa odporúča ako potréningový proteín užívať kazeín. NIGHT PRO je produkt s nízkym obsahom tuku a s vysokým obsahom bielkovín. Jeho obsah bielkovín prispieva k zachovaniu a rastu svalovej hmoty, a udržiavaniu normálneho stavu kostí.*

*Vedecky dokázané, tvrdenia povolené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA).

Výhody:

·        20 g bielkovín v jednej dávke

·        nízky obsah tukov a sacharidov

·        zlepšuje regeneráciu svalov

·        postupne uvoľňovanie aminokyselín


Odporúčané dávkovanie: 
Zmiešajte 1 dávku (25 g) v 350 ml vody a užite medzi jedlami, pred spánkom alebo ako zdroj bielkovín po tréningu.

Zloženie:

Čokoláda:
Kazeinát vápenatý, micelárny kazeín, kakaový prášok (obsah tuku 10-12%), prírodná a umelá aróma (čokoláda), sladidlá (acesulfám-K, sukralóza).

Vanilka: Kazeinát vápenatý, micelárny kazeín, prírodná a umelá aróma (vanilka), dextróza, sladidlá (acesulfám-K, sukralóza).

Alergény: Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu a arašidov.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie: Uschovajte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#12_043

Špecifické referencie

ean13
728633103935
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: