100% Whey Protein Professional + ISO

#12_035

Izolát s dominantnou srvátkovou 80% bielkovinou, so zero obsahom cukru.

Príchuť
Hmotnosť
24,84 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

100% Whey Protein Professional + ISO je srvátkovou zmesou s dominanciou izolátu, s 80% obsahom bielkovín. Bielkoviny sú zdrojom životu nevyhnutných aminokyselín a dusíka, ktoré telo potrebuje pre množenie tkanív a k ich zachovaniu. Z toho dôvodu bielkoviny v produkte prispievajú k rastu svalovej hmoty a k jej zachovaniu, ako aj k udržiavaniu zdravia kostí.**

Spomedzi srvátok je izolát základnou látkou s prevyšujúcim obsahom bielkovín, neobsahujúci cukor ani tuky, ktorá sa z tohto dôvodu ľahko a rýchlo vstrebáva v organizme. 100% Whey Protein Professional + ISO je nápojový prášok s vynikajúcou rozpustnosťou, z ktorého je možné pripraviť chutný potréningový nápoj ľahkej konzistencie, s 80% obsahom bielkovín.

Bielkoviny pochádzajúce z mlieka sú plnohodnotné bielkoviny, nakoľko zabezpečujú pre organizmus všetky potrebné typy aminokyselín, vrátane 9 esenciálnych aminokyselín (menovite: histidín, izoleucín, leucín, lyzín, metionín, fenylalanín, treonín, tryptofán, valín, ktoré si telo nedokáže vytvoriť, a musí ich teda prijať ako súčasť potravy.

**Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).

Výhody:

·        podporuje rast a regeneráciu svalovej hmoty

·        obsahuje esenciálne aminokyseliny

·        24 g bielkovín v jednej dávke

·        rýchle trávenie a vstrebávanie

·        nízky obsah tukov a sacharidov

·        výborná chuť a dobrá rozpustnosť

·        bez GMO a umelých farbív


Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku (30 g) v 300 ml vody a užite 1 – 3 krát denne.

Zloženie:

Biela čokoláda-kokos:
Izolát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), koncentrát srvátkovej bielkoviny, arómy: biela čokoláda, vanilka, kokos; kokosová strúhanka, chlorid sodný, zahusťovadlo: xantánová guma; sladidlá: acesulfám-K, sukralóza.

Čokoláda: Izolát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), koncentrát srvátkovej bielkoviny, nízkotučný kakaový prášok (3%), arómy: čokoláda, smotana; chlorid sodný, zahusťovadlo: xantánová guma; sladidlá: acesulfám-K, sukralóza.


Jahoda:
Izolát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), koncentrát srvátkovej bielkoviny, kyselina citrónová; zahusťovadlo: xantánová guma; farbivo: cviklová červená; sladidlá: acesulfám-K, sukralóza.

Jahoda-biela čokoláda: Izolát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), koncentrát srvátkovej bielkoviny, arómy: biela čokoláda, jahoda; chlorid sodný, látka pre reguláciu kyslosti: kyselina citrónová; zahusťovadlo: xantánová guma; farbivo: cviklová červená; sladidlá: acesulfám-K, sukralóza.

Mandľa-kokos: Izolát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), koncentrát srvátkovej bielkoviny, kokosová strúhanka, arómy: mandľa, kokos, vanilka; chlorid sodný, zahusťovadlo: xantánová guma; sladidlá: acesulfám-K, sukralóza.

Vanilka cheesecake: Izolát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), koncentrát srvátkovej bielkoviny, arómy: vanilka, tvaroh, citrón; tvarohový prášok (mlieko), chlorid sodný, sladidlá: acesulfám-K, sukralóza; zahusťovadlo: xantánová guma.

Alergény: Obsahuje mlieko a sójový lecitín. Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva sója, vajcia, obilniny, arašidy a orechy.

Upozornenie: Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy ani zdravého životného štýlu. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Skladovanie: Uschovajte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#12_035

Špecifické referencie

ean13
5999100007871
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: