100% Creatine Monohydrate

#33_001
Superior 14

100% čistý kreatín monohydrát pre svalový rast.

Príchuť
Hmotnosť
10,35 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Kreatín monohydrát je v ľudskom tele sa prirodzene vyskytujúca látka, ktorú v malom množstve získavame predovšetkým z mäsa a rýb.

Kreatín monohydrát je dlhodobo preskúmaná látka, u ktorej bolo preukázané, že výrazne zvyšuje svalovú silu a dodáva energiou pri veľmi intenzívnych silových aktivitách. Kreatín monohydrát je obľúbený doplnok u aktívnych jedincov, pre jeho schopnosť slúžiť ako rezervoár energie a to najmä počas fyzickej intenzívnej námahy. Počas krátkej intenzívnej záťaže hrá kreatín významnú úlohu v syntéze adenosintrifosfátu (ATP) z adenosindifosfátu (ADP) a ďalej v následnom rozklade ATP. Čím viac je kreatínu vo forme kreatínfosfátu vo svalových bunkách, tým dlhšie a s väčšou energiou a silou môže človek predlžovať výkon bez nástupu regenerácie ATP z glukózy. Zvyšovanie prirodzenou cestou je však značne zložité a do značnej miery obmedzené. Ak telu dodáme kreatín monohydrát umelo, vytvoríme si akýsi zásobník energie pre vyššie uvedené silové aktivity.

Výhody

·        podporuje rast svalov

·        maximalizuje silu a energiu

·        zlepšuje regeneráciu

 

Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 lyžičku (5 g) kreatín monohydrátu s ovocnou šťavou a užívajte 3 – 4-krát denne pred a po tréningu počas prvých 7 dní. Potom znížte dávku na 1 – 3-krát denne. Medzi jednotlivými dávkami nechajte pauzu 3 - 4 hod. Pre dlhodobé užívanie dlhšiu ako 28 dní užívajte jednu porciu denne.

Zloženie:
Kreatín monohydrát.


Upozornenie
: Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Skladovanie: Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C a mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#33_001
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_047

Značka: BioTechUSA

CreaTor

Výživový doplnok v kapsulách so 4 druhmi kreatínu, vitamínmi a aminokyselinami.

Cena 15,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]