Creatine Caps

#12_064

Čistý kreatín monohydrát.

Príchuť
Množstvo
18,72 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Kreatín je organická kyselina obsahujúca dusík, ktorá sa vyskytuje v tele stavovcov. Až 95% kreatínu, ktorý sa vyskytuje v tele, sa nachádza vo svalových bunkách. Tieto bunky dokážu uskladniť väčšie množstvo kreatínu, než aké sme schopní prijať stravou, alebo aké dokáže syntetizovať naše telo. Ak stravovanie doplníme o kreatín, naše telo bude mať vyššie keratínové zásoby.

Je vedecky dokázané, že kreatín v 3g-vých denných dávkach, podporuje výkon pri cvikoch s krátkym časom trvania s výbušnou silou, vykonávaných s veľkou intenzitou, ako je napríklad posilňovanie alebo intervalový kardio tréning.* Po 30-tich dňoch nabíjacej fázy a nasýtenia svalov kreatínom, môžete spozorovať výrazný nárast sily a výkonu.

*Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).

 

Výhody:

·        zlepšuje regeneráciu

·        podporuje rast svalov

·        zvyšuje výkon a silu


Odporúčané dávkovanie: V "nasycovacej fáze" sa odporúča užívať 6 kapsúl nalačno, rozdelených počas dňa, s dostatočným množstvom tekutín, hlavne pred a po tréningu, spolu s jednoduchými sacharidmi.

Zloženie: Kreatín monohydrát, hovädzia želatína, doplňujúca látka: stearát horečnatý, farbivo: oxid titaničitý.

Upozornenie: Odporúčanú dennú dávku neprekračujte. Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy.

Alergény: Produkt môže obsahovať stopy mlieka, vajec, gluténu, sóje, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov.

Skladovanie: Uschovajte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#12_064
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_047

Značka: BioTechUSA

CreaTor

Výživový doplnok v kapsulách so 4 druhmi kreatínu, vitamínmi a aminokyselinami.

Cena 15,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]