Crea-Bomb

#12_063

Kompletná kreatínová zmes.

Príchuť
Hmotnosť
26,84 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Mnohostrannosť a tímová práca ponúkajú vždy výhody. Nezúčastni sa na zbytočnej debate o tom, ktorý z kreatínov je najlepší a užívaj viacero druhov. „Zbombarduj“ všetky svoje svalové bunky dôležitými keratínovými druhmi pomocou „CREA-BOMB“ matrixom.

6 zložkový multi-kreatínový matrix obsahuje okrem iných druhov aj najviac vedecky skúmaný kreatín, kreatín monohydrát. Je vedecky dokázané, že kreatín v 3g-vých denných dávkach, podporuje výkon pri cvikoch s krátkym časom trvania s výbušnou silou, vykonávaných s veľkou intenzitou, ako je napríklad posilňovanie alebo intervalový kardio tréning.*

Viaceré kľúčové účinné látky prispievajú k jednému alebo viacerým uvedeným pozitívnym, fyziologickým účinkom*:

·        normálna tvorba energie látkovou premenou

·        tlmenie únavy a vyčerpania

·        normálna syntéza bielkovín

·        normálna činnosť nervového systému (neurotransmisie, svalové sťahy vrátane srdcového svalu)

·        normálna činnosť imunitného systému

·        normálna psychická činnosť

·        rovnováha elektrolytov

·        udržiavanie normálneho stavu kostí a zubov.

*Vedecky dokázané, tvrdenia povolené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA).

Výhody:

·        6 zložková kreatínová zmes

·        zvyšuje výkon a silu

·        urýchľuje regeneráciu

·        zlepšuje vytrvalosť


Odporúčané dávkovanie: Odporúča sa užívať 1 dávku [6 g (6,5 g príchuť kola)] nápojového prášku Crea-Bomb, rozpusteného v 400 ml vody. V plniacej fáze sa odporúča v závislosti od telesnej hmotnosti užívať 1 dávku na 15 kg, v priebehu dňa a pred jedlami. Po 5 dňoch je potrebná vo fáze pre udržiavanie hladiny len 1 dávka.

Zloženie:

Grapefruit: Kreatín monohydrát, taurín, prírodná a umelá aróma (grapefruit), oxid horečnatý, mikrokryštalický kreatín monohydrát, potravinárska kyselina (kyselina citrónová), sladidlá (acesulfám-K, sukralóza), nosná látka (trikalciumfosfát), farbivá (riboflavín, karmozin**), kreatín citrát, kreatín fosfát, kreatín pyruvát, KreAlkalyn®, kyselina jablčná, nikotínamid.

 

Limonáda: Kreatín monohydrát, taurín, prírodná a umelá aróma (pink lemonade), nosná látka (trikalciumfosfát), oxid horečnatý, mikrokryštalický kreatín monohydrát, farbivo (cviklový prášok), sladidlá (acesulfám-K, sukralóza), potravinárska kyselina (kyselina citrónová), kreatín citrát, kreatín fosfát, kreatín pyruvát, KreAlkalyn®, kyselina jablčná, nikotínamid.

 

Ovocie: Kreatín monohydrát, taurín, prírodná a umelá aróma (passion ovocie), oxid horečnatý, sladidlá (acesulfám-K, sukralóza), mikrokryštalický kreatín monohydrát, nosná látka (trikalciumfosfát), farbivá (riboflavín, karmozin**), kreatín citrát, kreatín fosfát, kreatín pyruvát, KreAlkalyn®, kyselina jablčná, nikotínamid.

 

Kola: Kreatín monohydrát, taurín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), aróma (kola), oxid horečnatý, farbivo[(amoniak sulfitový karamel oxid siričitý a siričitany)], protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý), mikronizovaný kreatín-monohydrát, sladidlá (acesulfám K, sukralóza), kreatín bezvodý, kreatín citrát,  kreatín pyruvát, Kre-Alkalyn® [pufrovaný kreatín monohydrát], kyselina DL-jablčná, nikotínamid.

Alergény: Produkt môže obsahovať stopy mlieka, vajec, gluténu, sóje a arašidov.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_063
2020-03-11

Špecifické referencie

ean13
728633105380
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_042

Značka: BioTechUSA

Crea ZERO

Komplexný ochutený kreatínový prípravok pre nárast výkonnosti s 15 aktívnymi látkami s vysokým obsahom kreatínu a vitamínom B6.

Cena 17,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]