C.G.P. Creatine Glycerol Phosphate

#24_002

Unikátny kreatín pre maximálny rozvoj svalov.

Príchuť
Hmotnosť
26,20 €
s DPH
Množstvo
Vypredané


Popis

Unikátny kreatín viazaný na fosfáty v C.G.P. má bezkonkurenčnú výhodu pri dodávaní pomocou ďalšej glycerolovej väzby na uľahčenie rýchlej absorpcie. C.G.P. dodáva ATP vysoko energetickú podporu, čo pomáha oddialiť únavu a maximalizovať rozvoj sily.

Kreatín je vhodný pre  atlétov a nadšencov všeobecnej zdatnosti. Kreatín je jednou z najobľúbenejších prísad do športových doplnkov vďaka dobre zavedeným výsledkom v oblasti bezpečnosti a účinnosti. Aj keď existuje veľa foriem kreatínu, iba C.G.P. má jedinečnú dvojitú väzbu glycerolu a fosfátu na zlepšenie absorpcie, zvýšenie energie prostredníctvom zvýšenej produkcie ATP, a poskytuje lepší prietok krvi, ktorý zvyšuje vaskularitu a udržuje väčšie napumpovanie svalov. Vynikajúca absorpčná kinetika C.G.P. znamená, že nie je potrebná nasycovacia fáza a bez nadúvania alebo kŕčov, ktoré sa bežne vyskytujú u iných kreatínov.

Výhody:

·        žiadna nasycovacia fáza

·        lepšie prekrvenie svalov

·        zlepšené napumpovanie svalov

·        bez nadúvania a kŕčov

·        osviežujúca príchuť

 

Odporúčané dávkovanie: V tréningové dni zmiešajte 1 dávku (10 g) v 180 – 300 ml studenej vody alebo džúsu a užite 30 minút pred tréningom a 1 dávku (10 g) ihneď po tréningu. V deň keď netrénujete užite 1 dávku (10 g) v 180 – 300 ml studenej vody alebo džúsu v priebehu dňa.

Zloženie:

Modrá malina: Prírodné a umelé arómy, sukralóza, draselná soľ Acesulfamu, modrá FD&C modrá # 1, modrá Lake Alum č. 1, oxid kremičitý, stabilizátor, proteínový enzým s priečnou väzbou.

Ovocný punč: Kyselina citrónová, príchuť prírodného a umelého ovocia, sukralóza, FD&C červená 40, Red Lake, stabilizátor, proteínový enzým s priečnou väzbou.

Zelené jablko: Prírodné a umelé arómy, sukralóza, draselná soľ Acesulfamu, kyselina citrónová, zelený odtieň FD&C, zelené Alum Lake, oxid kremičitý, stabilizátor, proteínový enzým s priečnou väzbou.

Upozornenie:
 Nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov, pre osoby s ochorením obličiek, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok nie je náhradou pestrej a rozmanitej stravy.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#24_002

Špecifické referencie

ean13
764779712112
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: