Osteo Gelatin Caps + MSM

#13_055
Amix Nutrition

Kĺbová výživa + MSM.

Príchuť
Množstvo
9,00 €
s DPH
Množstvo
Vypredané


Popis

Osteo Gelatin Caps + MSM je unikátny výrobok určený na výživu a regeneráciu športom zaťažených a opotrebovaných kĺbov. Vysoko účinná kombinácia hydrolyzát kolagénu a MSM (metylsulfonylmetán).

Kapsule s obsahom kvalitného kolagénneho hydrolyzátu doplnené o MSM. Kolagén je základnou stavebnou hmotou spojivových tkanív. Vyskytuje sa hlavne v kostiach, chrupavkách, šľachách, väzivách a koži. Obsahuje vysoké percento hydrolyzované bielkoviny - kolagénu. Bielkoviny prispievajú k normálnemu stavu kostí.

Výhody:

·        podporuje tvorbu kolagénu

·        prispieva k prirodzenej funkcii kostí, chrupaviek, ďasien a kože

·        hydrolyzát kolagénu a MSM


Odporúčané dávkovanie: Užite 4 – 6 kapsúl denne medzi jedlami. Pre zvýšenie účinnosti môžete užiť 5 -10 kapsúl.

Zloženie: Peptidy kolagénneho hydrolyzátu želatíny, želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo oxid titaničitý), MSM - methylsulfonylmethan, látky protihrudkujúce stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Upozornenie:
Nevhodné pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Skladujete v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#13_055
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_139

Značka: BioTechUSA

Arthro Guard 340 g

Ochutený nápojový prášok obsahujúci prášok z membrány vaječnej škrupiny, kolagén, glukosamín, chondroitín, MSM a rastlinné výťažky.

Cena 23,90 €
Viac
Vypredané

Kód:: #11_115

Značka: BioTechUSA

Arthro Guard Pack

Viacúrovňová ochrana kĺbov a kostí v balíčkoch, celkom s 5 tabletami, kapsulami a mäkkými želatínovými kapsulami v každom balíčku.

Cena 29,90 €
Viac
Vypredané