Arthro Guard Pack

#11_115
BioTechUSA

Viacúrovňová ochrana kĺbov a kostí v balíčkoch, celkom s 5 tabletami, kapsulami a mäkkými želatínovými kapsulami v každom balíčku.

Príchuť
Množstvo
29,90 €
s DPH
Množstvo
Vypredané


Popis

Môžete sa spoľahnúť na vaše kĺby a kosti viac, ako si myslíte.

Arthro Guard Pack
spája silu rôznych látok, aby poskytol komplexnú starostlivosť o kĺby a kosti. Jeho jedinečná receptúra obsahuje 500 mg glukozamín hydrochloridu, 1000 mg chondroitín sulfátu, 1000 mg metyl-sulfonyl-metánu (MSM) a 500 mg ľanového oleja.

Arthro Gurad Pack je obohatený o zinok a mangán, ktoré prispievajú k udržaniu zdravých kostí. Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí a chrupaviek.

1 dávka obsahuje:

·        2 Glucosamine Plus tablety s vysokými dávkami glukosamínu, chondroitínu a MSM

·        Multi Herb tableta s prírodnými bylinnými extraktmi

·        multivitamínová kapsula s dôležitými stopovými prvkami, ako sú vitamín C, zinok a mangán

·        mäkká želatínová kapsula s ľanovým olejom


Výhody:

·        tlmí bolesť

·        pôsobí protizápalovo

·        podporuje tvorbu chrupavky

·        komplexná starostlivosť o kĺby a kosti


Odporúčané dávkovanie:
Užite maximálne 1 balíček denne podľa možnosti vždy v rovnakom čase spolu s dostatočným množstvom vody. Odporúča sa užívať nepretržite 3 mesiace.

Zloženie:

Kapsula s vitamínmi a minerálnymi látkami: Extrakt z koreňa Zingiber officinale, kyselina L-askorbová, kapsula [želatína, purifikovaná voda, farbivo (oxid titaničitý)], objemové činidlá (mikrokryštalická celulóza), DL-alfa-tokoferylacetát, oxid zinočnatý, protihrudkujúce látky (stearan horečnatý, oxid kremičitý), síran mangánatý, seleničitan sodný.

Mäkká želatínová kapsula s ľanovým olejom: ľanový olej, kapsula (želatína, glycerol, purifikovaná voda).

Tableta s rastlinnými extraktmi: objemové činidlá (mikrokryštalická celulóza, hydroxypropylmetylcelulóza, fosforečnan vápenatý) živicový extrakt z Boswellia serrata, extrakt z koreňa Curcuma longa, extrakt z kôry Larix occidentalis, extrakt z plodov Ananas comosus, extrakt zo škru-pín Perna canaliculus (novozélandská zelená mušľa), kyselina R-alfa lipoová, prášok z kvasnicových betaglukánov Saccharomyces cerevisiae, extrakt zo semien hrozna Vitis vinifera, extrakt z plodov Citrus aurantium, extrakt z koreňa Echinacea purpurea, extrakt z plodov Piper nigrum, extrakt z plodov Vaccinium uliginosum, protihrudkujúce látky (stearan horečnatý, oxid kremičitý), extrakt z plodov Punica granatum, extrakt z plodov Solanum lycopersicum, extrakt z koreňa Zingiber officinale, extrakt z kvetov Calendula officinalis, ovocný prášok z plodov Rubus idaeus.

Tableta Glucosamine Plus: chondroitín sulfát, glukozamín hydrochlorid (z mäkkýšov), Metyl-sulfonyl-metán (MSM), objemové činidlá (mikrokryštalická celulóza, hydroxypropylmetylcelulóza), protihrudkujúce látky (stearan horečnatý), kyselina hyalurónová, farbivá (oxid titaničitý, žltá FCF*). *Žltá FCF: Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Pred užívaním konzultujte so svojím lekárom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu.

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Detaily produktu
#11_115
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_040

Značka: BioTechUSA

Collagen

Výživový doplnok vo forme nápojového prášku s kolagénom, kyselinou hyalurónovou, vitamínom C a vitamínom E, so sladidlom.

Cena 21,90 €
Viac
Vypredané