100% Glutamine

#33_002
Superior 14

Najlepšia aminokyselina pre budovanie svalov.

Príchuť
Hmotnosť
18,45 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

SUPERIOR 14 100% GLUTAMINE - ČISTÝ GLUTAMIN NA REGENERÁCIU

Glutamín je jedna z najhodnotnejších aminokyselín. Je zapojená do syntézy bielkovín a hrá dôležitú úlohu pri hydratácii svalových buniek. Touto aminokyselinou, ktorá má hneď niekoľko skvelých výhod, podporíte svalovú funkciu. Tými hlavnými výhodami je, že podporuje svalový rast - anabolizmus a zabraňuje rozpadu svalového tkaniva - katabolizmu, a stimuluje hladinu rastového hormónu. Glutamín je veľmi užitočný pre športovcov, ktorí potrebujú silu, rýchlosť a vytrvalosť. 100 % čistý glutamín je určený pre individuálne športovcov, ale aj pre tímové športy, kulturistov a elitných atlétov.

Výhody

·        stimuluje svalový rast

·        5 g glutamínu v jednej dávke

·        výrazne zlepšuje regeneráciu

Odporúčané dávkovanie: Užívajte jednu odmerku (5 g) 3-krát denne s vodou alebo džúsom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Pred použitím akéhokoľvek doplnku stravy sa vždy poraďte s lekárom.

Zloženie:
L-glutamín.


Upozornenie
: Určený pre osoby staršie ako 18 rokov. Poraďte sa so svojím lekárom pred požitím ak máte zlý zdravotný stav. Prerušte používanie dva týždne pred operáciou. Nepoužívajte tento liek, ak ste tehotná, dojčiaca alebo náchylné k dehydratácii. Prerušte používanie a poraďte sa so svojím ošetrujúcim lekárom, ak sa u vás objaví akákoľvek nežiaduca reakcia na tento produkt. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte, ak bezpečnostná pečať je poškodená alebo chýba. Neprekračujte odporúčaný denný príjem. Používajte len podľa pokynov. Obsah sa môže usadiť po expedícii. Vlhkosť môže spôsobiť zhlukovaniu a zafarbenie. Po dátume expirácie zlikvidujte. Prosím, nepoužívajte v kombinácii s inými doplnkami stravy, liečivami, potravín, ktoré sú považované za povzbudzujúce.

Skladovanie: Skladujte na chladnom a suchom mieste pri teplote do 25 °C a mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#33_002
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: