Glutamine

#27_022
Nutrend

100 % čistý kryštalický L-glutamín v práškovej konzistencii.

Príchuť
Hmotnosť
25,50 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Glutamine je 100 % čistý kryštalický L-glutamín v práškovej konzistencii. Prispieva k metabolizmu svalových proteínov a zlepšuje metabolizmus svalov. Taktiež podporuje znovuobnovenie glykogénových zásob. L-glutamín sa v tele zúčastňuje celej rady veľmi významných fyziologických dejov.

Výhody:

·        čistá, voľná forma L-glutamínu

·        udržuje dusíkovú bilanciu

·        určený pre reguláciu rovnováhy bielkovín v organizme


Odporúčané dávkovanie:

·      tréningové dni: základná denná dávka je 5 g (2 zarovnané kávové lyžičky) po tréningu. Ďalšiu dávku 5 g môžete užiť večer pred spaním alebo 30 – 60 minút pred tréningom.

·      netréningové dni: môžete zaradiť pauzu alebo pokračovať v pravidelnom dávkovaní a to 2-krát denne 5 g. Poslednú dávku užite večer pred spaním. Pre zvýšenie efektívnosti odporúčame používať v mesačných cykloch (mesiac užívajte a ďalší mesiac zaraďte pauzu).


Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Zloženie:
L-glutamín.

Upozornenie: 
Po otvorení skladujte pri teplote do 25 °C a spotrebujte do 4 mesiacov. Výživový doplnok pre športovcov. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Skladovanie: Ukladajte mimo dosah detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom.

Detaily produktu
#27_022
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: