Mega HMB

#12_154

Podpora rastu svalovej hmoty.

Príchuť
Množstvo
17,16 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

MEGA HMB obsahuje takmer dvojnásobné množstvo účinných látok, než kapsule HMB. HMB (hydroxymetylbutyrát) sú esenciálne aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA), metabolit leucínu, sa denne vytvára v ľudskom tele v množstve 0.2 až 0.4 gramov. Leucín je aj samostatne, ako aminokyselina pre kulturistov, čoraz populárnejšou účinnou látkou.


HMB pôsobí na zväčšovanie svalovej hmoty a sily a podporuje spaľovanie tuku pri užívaní v množstve 3 g denne. U športovcov užívajúcich HMB počas troch týždňov bol zaznamenaný 3-krát väčší nárast čistej svalovej hmoty a 2,5-krát vyššia sila než u tých, ktorý doplnok neužívali. HMB nespôsobuje viazanie tuku a vody, nie je stimulantom, a nemá hormonálne účinky. Tento produkt bol vyvinutý pre športovcov, a možno ho použiť tak mimo sezónu, ako aj počas súťažnej prípravy. HMB je vhodné pre dlhodobé, sústavné užívanie.

Výhody:

·        podporuje nárast čistej svalovej hmoty

·        podporuje zvýšenie sily

·        nespôsobuje viazanie tuku a vody

·        bez stimulantov

Odporúčané dávkovanie: Užite 1 kapsulu 3-krát denne spolu s jedlom.

Zloženie:
β-hydroxi β-metylbutirát monohydrát vápenatý, hovädzia želatína, látka zabraňujúca hrudkovateniu a spekaniu: stearát horečnatý; farbivá: dioxid titaničitý, oxid čierneho železa, briliantová čierna BN.

Alergény: Produkt môže obsahovať stopy mlieka, vajec, gluténu, sóje, arašidov, orieškov, rýb a morských plodov.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie: Uschovajte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_154

Špecifické referencie

ean13
5999100002456
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: