Muscle Factor

#12_128

Formula obsahujúca HMB, forskolín, vitamín D a vápnik.

Príchuť
Množstvo
18,72 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Muscle Factor zabezpečuje množstvo účinných látok, ktoré sú pre optimálny výkon buď nevyhnutné, alebo sú v kruhu športovcov veľmi populárne.

Muscle Factor zabezpečuje vedecky testovaný Forskolín a HMB v dávke, ktorú odporúča výrobca. Jedna dávka zabezpečuje 100% odporúčaného príjmu vitamínu D, ktorý prispieva k správnej činnosti imunitného systému, k optimálnej svalovej práci, a tiež k udržiavaniu normálneho stavu kostí, zubov, a aj k normálnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu.*

Vápnik prispieva k normálnej tvorbe energie výmenou látok, k normálnej svalovej práci a správnej neurotransmisii*, čo patrí medzi dôležité funkcie pre každého tvrdo trénujúceho športovca.

*Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).

Výhody:

·        priaznivo pôsobí na imunitný systém

·        obohatený o vitamín D

·        vysoký obsah vápnika

Odporúčané dávkovanie: Užite 1 dávku (5 kapsúl) denne s jedlom. Prípadne rozdeľte dávku počas dňa a užite 2 kapsuly ráno, 2 kapsuly na obed a 1 kapsulu večer.

Zloženie:
Beta hydrox ibeta metylbutirát-monohydrát vápenatý, želatínová kapsula (hovädzia želatína, farbivo kapslovej šupky: dioxid titaničitý), Coeus forkohlii výťažky (10% forscholínu), látka zabraňujúca hrudkovateniu (stearát horečnatý), cholekalcyferol.

Upozornenie: Pred užívaním produktu konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom, hlavne ak užívate lieky. Produkt nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu.

Alergény: Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním mlieka, vajec, gluténu, sóje, arašidov, lieskových orieškov, zeleru, rýb a kôrovcov.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_128

Špecifické referencie

ean13
5999100005990
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: