Mega BCAA 1400

#12_088

BCAA komplex s vitamínom B.

Príchuť
Množstvo
15,59 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom tvoria dôležitú skupinu esenciálnych aminokyselín. Patria sem: leucín, izoleucín a valín. Aminokyseliny BCAA patria medzi 9 esenciálnych aminokyselín, nazývaných esenciálnymi z toho dôvodu, že si ich telo nedokáže vytvoriť. Preto je ich potrebné prijať potravou alebo doplnkami výživy. Druhým dôležitým faktom je to, že esenciálne aminokyseliny s rozvetveným reťazcom tvoria 35 percent všetkých zásob esenciálnych aminokyselín vo svalových bielkovinách.

Mega BCAA 1400 obsahuje aj vitamíny B5, B6 a B12. Tieto vitamíny prispievajú k normálnej tvorbe energie látkovou premenou, a tiež k tlmeniu vyčerpanosti a pocitu únavy.

Vitamín B5 (kyselina pantoténová) prispieva k správnej syntéze a metabolizmu steroidných hormónov, vitamínu D a neurotransmiterov. Vitamín B6 prispieva k správnemu metabolizmu bielkovín a glykogénu. Spolu s vitamínom B12 prispievajú k normálnej činnosti imunitného systému.*

*Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC)

Výhody:

·        s obsahom vitamínu B

·        podporuje rast a regeneráciu svalov

·        prispievajú k normálnej činnosti imunitného systému

·        znižujú únavu


Odporúčané dávkovanie:
 Užite 2 kapsule denne, pred alebo po tréningu.

Zloženie:
L-leucín, L-izoleucín, L-valín, hovädzia želatína, farbivá: oxid titaničitý, čierny oxid železa, brilantná čierna BN; D-pantotenát vápenatý, pyridoxínhydrochlorid, kypriaca látka: mikrokrystalická celulóza; kyanokobalamín.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Alergény: Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_088

Špecifické referencie

ean13
5999100002449
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: