Glutamine Drive

#22_003
Nutrex

Glutamín je životne dôležitá aminokyselina a predstavuje 60 % všetkých aminokyselín vo svalovom tkanive. 

Príchuť
Hmotnosť
9,20 €
s DPH
Množstvo
Vypredané


Popis

Glutamín je životne dôležitá aminokyselina a predstavuje 60 % všetkých aminokyselín vo svalovom tkanive. Pravidelné intenzívne cvičenie, diéta a stres vyčerpávajú prírodné zásoby glutamínu vo svaloch. Tento proces rozkladá svalové tkanivo.

Doplnenie o extra L-glutamín pomáha udržiavať vysokú hladinu glutamínu vo svaloch, čo zase urýchľuje opravu a rast svalového tkaniva. Denná spotreba L-glutamínu pomáha maximalizovať výsledky pri budovaní svalov. 

Glutamine Drive® pozostáva z čistého L-glutamínu. Je bez príchute a môže sa ľahko pridať do akéhokoľvek nápoja podľa vášho výberu. Pridanie odmerky Glutamine Drive® do nápoja hneď po tréningu výrazne posilní opravu svalov a pripraví vaše telo na rýchlejší rast svalového tkaniva.

Výhody:

·        obsahuje 5 g čistého glutamínu

·        podporuje rast a obnovu svalov

·        bez príchute, takže môžete si ho pridať do svojho obľúbeného nápoja

Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 odmerku 180 – 240 ml vody alebo obľúbeného nápoja. Užite 2-krát denne jednu ráno a druhú pred spaním. V tréningový deň užite ďalšiu dávku hneď po tréningu.

Zloženie: L-glutamín.

Alergény: Neobsahuje alergény.

Upozornenie: Nie je vhodný pre deti, pre tehotné a dojčiace ženy. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#22_003

Špecifické referencie

ean13
853237000967
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: