Assault Sport

#17_004
MusclePharm

Predtréningový stimulant.

Príchuť
Hmotnosť
24,50 €
s DPH
Množstvo
Vypredané


Popis

MusclePharm® Assault™ vytvára nový štandard vo výkonnostných prípravných tréningoch. 

Assault Sport, obsahuje preukázané, klinicky účinné látky ako CarnoSyn®, creatine, betaín, L-glycine či kofeín, ktorý dodá potrebnú energiu pre vaše svaly a zvýši ich vytrvalosť.

ASSAULT tlmí únavu, vyživuje a buduje svaly, umožňuje športovať s väčšou intenzitou. Obsahuje ingrediencie prvotriednej kvality u účinnosti. Primárne bol vyvinutý na dodanie energie, sily a koncentrácie na váš tréning.

MusclePharm Assault vždy nastavoval nové štandardy v kategórii predtréningových anabolizérov pre všetkých športovcov, ktorí si želajú dosiahnuť vrcholové výsledky. Assault obsahuje účinné látky, ktoré majú preukázateľne priamy vplyv na navýšenie čistej svalovej hmoty, sily, zlepšenie výkonu a rýchlejšej regenerácie.

Výhody:

·        dodáva energiu a sústredenosť

·        podporuje zvýšenie sily a nárast čistej svalovej hmoty

·        bez umelých farbív

·        znižuje únavu

Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku (11,1 g) produktu s 250 – 350  ml vody a užite 20 – 30 minút pred tréningom. Neprekračujte dennú dávku.

Zloženie


Zelené jablko: Kyselina citrónová (regulátor kyslosti, antioxidant, sekvestrant), kyselina jablčná (regulátor kyslosti), kremičitan vápenatý (látka protihrudkujúca), oxid kremičitý (protihrudkujúca látka), prírodné a umelé arómy, ovocné a zeleninové šťavy (farbivá), sukralóza (sladidlo), acesulfam draselný (sladidlo, látka zvýrazňujúca chuť).

Alergény: Výrobok je vyrobený v závode so spracovaním mliečnych produktov, sóje, vajec, orieškov a pšenice.

Upozornenie: Potravina určená pre zvláštnu výživu - vhodná pre športovcov. Ukladajte mimo dosahu detí! Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobca neručí za škody spôsobené nesprávnym užívaním a skladovaním výrobku. V prípade zdravotných problémov sa pred užívaním poraďte s lekárom.


Skladovanie:
Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 5-25 °C. Po otvorení spotrebujte do 120 dní.

Detaily produktu
#17_004

Špecifické referencie

ean13
851387008284
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: