Ginkgo Biloba

#11_097
BioTechUSA

Podporuje sústredenosť a krátkodobú pamäť.

Príchuť
Množstvo
11,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

SÚSTREĎTE SA

Ginkgo biloba
je prírodný rastlinný extrakt z listov Ginko, jedného z najstarších žijúcich druhov stromov na planéte. Po celé desaťročia sa používa v ľudovom liečiteľstve.

Výživový doplnok s rastlinným výťažkom. Ginkgo biloba extrakt prispieva k duševnej rovnováhe (podporuje sústredenosť, krátkodobú pamäť a zapamätávanie si v období zvýšeného stresu). Pomáha udržiavať pamäť a poznávacie funkcie vo vyššom veku. Podporuje prekrvenie, čím priaznivo pôsobí aj na výkon mozgu a jeho reaktivitu.

Výhody:

·        zlepšuje krvný obeh

·        podporuje koncentráciu

·        podporuje prekrvenie

·        upravuje nepravidelnú činnosť srdca


Odporúčané dávkovanie:
Užite 1 tabletu denne a zapite dostatočným množstvom vody.

Zloženie: Maltodextrín, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), extrakt z listov Ginkgo biloba (80 mg/tableta), protihrudkovacia látka (oxid kremičitý, stearan horečnatý), leštiaca látka (kyselina stearová, hydroxypropylmetylcelulóza).

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Ak užívate lieky na riedenie krvi, pred užívaním prípravku sa poraďte so svojim lekárom.

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5 – 25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu max. 70%, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Detaily produktu
#11_097
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: