Phantom Ab Wheel Power System
   Phantom Ab Wheel Power System

   Phantom Ab Wheel Power System

   13,85 €
   Posledné kusy na sklade
   Phantom Ab Wheel pomáha budovať silnejšie a väčšie brušné svaly, spaľovať kalórie, budovať svalovú hmotu a zlepšovať celkovú výdrž.
   Množstvo:

   Posilňovacie koliesko pre posilňovanie brušných svalov


   Phantom Ab Wheel pomáha budovať silnejšie a väčšie brušné svaly, spaľovať kalórie, budovať svalovú hmotu a zlepšovať celkovú výdrž. Trénujte s jedným z najúčinnejším vybavením na domáce cvičenie. Posilňovacie koliesko je vyrobené zo silného a odolného materiálu, ktorý zaistí, že vydrží aj tie najintenzívnejšie cvičenia.

   Vybudovanie silného a stabilného tela vám pomôže pri všetkých vašich fyzických činnostiach a pomáha znižovať riziko zranení. Phantom Ab Wheel je super účinný pri posilňovaní vášho tela, nielen preto, že sa zameriava na vaše ABS, ale tiež preto, že pôsobí na svaly dolnej časti chrbta, ramien a rúk.

   Vaša chrbtica si udržiava svoju perfektnú polohu, keď sú vaše základné svaly dobre vyvážené. To vám dáva dobré držanie tela a poskytuje pevný základ pre zvyšok vašich svalov a pohybov tela. Pomáha predchádzať bolestiam dolnej časti chrbta a zlepšuje športové výkony a každodenné pohyby.

   Keď cvičíte s Phantom Ab Wheel musíte počas pohybu podporovať celú svoju telesnú hmotnosť, čo núti vaše základné svaly spolupracovať a sťahovať sa ako skupina, zatiaľ čo cvičenia, ktoré sa zameriavajú iba na vaše brucho alebo chrbát, môžu viesť k vytvoreniu jadra svalovej nerovnováhy.

   Výhody:

   • široký stabilný profi kolieska na cvičenie
   • odolné koliesko s pevnou oceľovou tyčou
   • mäkké pevné protišmykové rukoväte pre pohodlné uchopenie
   • určené k posilňovaniu brušných svalov, ramien, paže a chrbta
   • možno použiť pre všetky úrovne fyzickej zdatnosti
   • protišmykový povrch kolieska zaručuje stabilitu pri cvičenie
   • kompaktné, skladné a ľahko prenosné
   Power System
   #26_030
   4059001100000

   Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

   Phantom Ab Wheel Power System

   Phantom Ab Wheel Power System

   13,85 €