Najnovší článok

Vyhľadávanie

Multi Core Ab Wheel Power System
  • Multi Core Ab Wheel Power System

Multi Core Ab Wheel Power System

#26_014

Multi Core Ab Wheel pomáha budovať silnejšie a väčšie brušné svaly, spaľovať kalórie, budovať svalovú hmotu a zlepšovať celkovú výdrž.

12,80 €
S DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Posilňovacie koliesko


Multi Core Ab Wheel
pôsobí ako osobný tréner v oblasti fitness - pomáha budovať silnejšie a väčšie brušné svaly (six pack abs), spaľovať kalórie, budovať svalovú hmotu a zlepšovať celkovú výdrž.

Trénujte s jedným z najúčinnejším vybavením na domáce cvičenie. Je vyrobený zo silného a odolného materiálu, ktorý zaistí, že vydrží aj tie najintenzívnejšie cvičenia.

Ab koleso je vyrobené zo silnej ocele, protišmykovej gumy a odolného PVC. Rukoväte abs sú vyrobené z pohodlného penového čalúnenia EVA, ktoré zaisťujú bezpečnosť a pohodlie.

Multi Core Ab Wheel je posilňovacie kompaktné a ľahko ovládateľné koliesko pre posilňovanie brušných svalov. Posilňovacie koliesko pomáha k zlepšeniu celkovej fyzickej kondície celého tela.

Vybudovanie silného a stabilného tela vám pomôže pri všetkých vašich fyzických činnostiach a pomáha znižovať riziko zranení. Multi Core Ab Wheel je super účinný pri posilňovaní vášho tela, nielen preto, že sa zameriava na vaše ABS, ale tiež preto, že pôsobí na svaly dolnej časti chrbta, ramien a rúk.

Vaša chrbtica si udržiava svoju perfektnú polohu, keď sú vaše základné svaly dobre vyvážené. To vám dáva dobré držanie tela a poskytuje pevný základ pre zvyšok vašich svalov a pohybov tela. Pomáha predchádzať bolestiam dolnej časti chrbta a zlepšuje športové výkony a každodenné pohyby.

Keď cvičíte s dvojitým jadrom Ab, musíte počas pohybu podporovať celú svoju telesnú hmotnosť, čo núti vaše základné svaly spolupracovať a sťahovať sa ako skupina, zatiaľ čo cvičenia, ktoré sa zameriavajú iba na vaše brucho alebo chrbát, môžu viesť k vytvoreniu jadra svalovej nerovnováhy.

Výhody:

·        široký stabilný profi kolieska na cvičenie

·        odolné koliesko s pevnou oceľovou tyčou

·        mäkké pevné protišmykové rukoväte pre pohodlné uchopenie

·        určené k posilňovaniu brušných svalov, ramien, paže a chrbta

·        možno použiť pre všetky úrovne fyzickej zdatnosti

·        protišmykový povrch kolieska zaručuje stabilitu pri cvičenie

·        kompaktné, skladné a ľahko prenosné

Detaily produktu
#26_014
4034403440343