BioTechUSA 100% L-Glutamine 240 g
  • BioTechUSA 100% L-Glutamine 240 g
  • BioTechUSA 100% L-Glutamine, nutričné hodnoty

100% L-Glutamine - BioTechUSA

#11_052

100% L-Glutamine je neesenciálna aminokyselina, dôležitá pre nárast, ochranu a regeneráciu svalstva. Podporuje rast a ochranu svalovej hmoty.

Príchuť
Hmotnosť
15,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

100 % čistý L-glutamínový prášok


Glutamín je neesenciálna aminokyselina, dôležitá pre nárast, ochranu a regeneráciu svalstva. Ide o najčastejšie sa vyskytujúcu sa aminokyselinu v ľudskom tele. Podporuje správne fungovanie svalových buniek a imunitného systému, tlmí katabolizmus bielkovín a zlepšuje dusíkovú bilanciu. Predstavuje dôležitý substrát pre biele krvinky. Jeho zníženie po náročnom dlhšie trvajúcom zaťažení môže viesť k jeho deficitu a zhoršeniu funkčnej zdatnosti bielych krviniek. Podávanie glutamínu podporuje tvorbu rastového hormónu a vytvára antikatabolický stav. Užívanie glutamínu je zvlášť užitočné počas redukčnej diéty pri obmedzení sacharidov.

Výhody:

  • urýchľuje regeneráciu
  • podporuje rast a ochranu svalov
  • podporuje imunitný systém
  • zvyšuje tvorbu rastového hormónu

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (5 g) v 250 ml vody alebo džúsu. Užívajte 1 dávku pred a 1 dávku po tréningu.

Zloženie

L-glutamín 100 %.

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ak máte nejaké zdravotné problémy, užívanie produktu konzultujte so svojím lekárom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5 - 25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70 %, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Detaily produktu
#11_052
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #11_055

Značka: BioTechUSA

BCAA 3D - BioTechUSA

BCAA 3D obsahujú aminokyseliny leucín, izoleucín a valín v pomere 2:1:1. Podporujú rast a regeneráciu svalovej hmoty. Znižujú únavu a vyčerpanie.

Cena 11,50 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_062

Značka: BioTechUSA

EAA ZERO - BioTechUSA

Esenciálne aminokyseliny sú nepostrádateľné pre ľudské telo, keďže ich nemôže samo vyprodukovať alebo len v množstvách, ktoré sú nedostatočné.

Cena 20,90 €
Viac
Posledné kusy na sklade