BIO Ginkgo biloba prášok

#32_017
Altevita

Zlepšuje krvný obeh, zvyšuje duševnú výkonnosť a zlepšuje náladu.

Hmotnosť
8,90 €
s DPH
Množstvo
Vypredané


Popis

Ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba) je jedným z najstarších a najodolnejších živých stromov. Jeho listy sú bohaté na živiny, obsahujú silné antioxidanty ako flavonoidy a terpenoidy.

Ginkgo zlepšuje krvný obeh, zvyšuje duševnú výkonnosť a zlepšuje náladu. Je jedným z najpredávanejších bylín na svete.

Depresia a zmeny nálady
Pacientom s diagnostikovaným miernym stupňom depresie môže Ginkgo biloba pomôcť ako antidepresívum.

Antioxidanty
Ginkgo biloba poskytuje organizmu silné antioxidanty, ktoré sú potrebné na odstránenie buniek pred škodlivými účinkami voľných radikálov a na regeneráciu buniek v tele. Sú veľmi dôležité ako prevencia srdcových ochorení, rakoviny a mnohých ďalších závažných ochorení.

Šumenie alebo zvonenie v ušiach
Štúdie ukazujú, že Ginkgo biloba pomáha pri liečbe šumu alebo zvonenia v ušiach. Stále nie je jasné, ako táto rastlina podporuje zdravý sluch, ale predpokladá sa, že im zlepšuje tok kyslíka v sluchových orgánoch.

Vyššie libido
Ginkgo pomáha pri zvyšovaní toku krvi v pohlavných orgánoch, čo zvyšuje libido u žien aj u mužov. Zároveň Ginkgo zvyšuje prietok krvi do rúk a nôh a zmierňuje tiež kŕče.

Alzheimerova choroba
Stále nie je objavený žiadny stopercentný liek na Alzheimerovu chorobu a nie je tiež úplne objasnený, čo túto chorobu spôsobuje. Každopádne mnoho lekárov pevne verí, že Ginkgo biloba prispieva pozitívne, zvyšuje prietok krvi do mozgu, nervové vysielače a zlepšuje pomalú degeneráciu mozgových buniek.

Parkinsonova choroba
Parkinsonova choroba je spojená s nekontrolovateľnými pohybmi, stratou koordinácie a rovnováhy a predpokladá sa, že pravidelné používanie Ginkgo biloba zmierňuje tieto príznaky. Bylina zvyšuje prietok krvi do mozgu a poskytuje vyššiu koncentráciu neurotransmiterov prítomných v mozgu.

Mŕtvica
Ginkgo biloba pomáha predchádzať mŕtvici tým, že minimalizuje tvorbu krvných zrazenín v tepnách a zlepšuje tok krvi do hlavných orgánov vrátane mozgu. U pacientov s mozgovou príhodou môže Ginkgo biloba pomôcť obnoviť poškodené mozgové bunky.

Roztrúsená skleróza
Neustále prebiehajú výskumy o tejto chorobe, ale vedci sa domnievajú, že Ginkgo biloba bude v budúcnosti užitočná bylina na liečbu škodlivých účinkov sklerózy multiplex.

Štúdie ukázali, že živiny, ktoré sa nachádzajú v listoch Ginkgo biloba môžu pomôcť pri liečbe nasledujúcich špecifických ochorení:

·        Demencia

·        Problémy so sietnicami

·        Tinitus

·        Srdcovo-cievne ochorenia (vysoký krvný tlak)


Okrem toho môže Ginkgo biloba pomôcť zlepšiť náladu a koordináciu, ako aj zvýšiť úroveň energie, silu a duševnú výkonnosť.

Odporučené dávkovanie: Pridajte 1 čajovú lyžičku do jogurtov, nápojov a zmrzlinových mliečnych výrobkov, smoothie, alebo zmiešajte s inými superfood potravinami pre znásobenie účinkov a užite 2 – 3 x denne.

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie: BIO Ginkgo biloba

Detaily produktu
#32_017

Špecifické referencie

ean13
8586020040278
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Kód:: #28_064

Značka: Wolfberry

Goji v horkej čokoláde

Zdravá desiata, ktorá je ideálnym riešením pre milovníkov maškŕt. Posilní imunitný systém, zlepší vitalitu a náladu, ale dodá telu aj nevyhnutne dôležité vitamíny a antioxidanty.

Cena 1,80 €
Viac
Skladom [1-3 prac. dní]
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #28_044

Značka: Wolfberry

Mandle lúpané Medium

Vynikajúca nepražená a nesolená pochúťka plná vitamínov a minerálov vhodná nie len na priamu konzumáciu, ale aj na pečenie a varenie.

Cena 7,50 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]