BIO Mladá pšenica prášok

#32_016
Altevita

Obohatená o vitamíny, minerály a aminokyseliny bez obsahu lepku.

Hmotnosť
8,90 €
s DPH
Množstvo
Skladom [1-3 prac. dní]

Popis

Vitamíny – minerály – aminokyseliny - Energia a detoxikácia - Anti aging - Imunitný systém - Diétna vláknina

Ľudia konzumujú pšenicu viac ako 5000 rokov, už od čias egyptských faraónov. Je známa svojimi detoxikačnými a čistiacimi vlastnosťami. Obsahuje chlorofyl, esenciálne mastné kyseliny, antioxidanty, enzýmy a minerálne látky, ktoré dodávajú do organizmu energiu. Organic Wheat Grass je ekologicky vypestovaná a starostlivo vysušená, pričom sa zachovávajú všetky jej živiny. Aj keď pochádza z pšeničnej rastliny, je bezlepková.

Prínosy mladej pšenice:

·        pomáha posilňovať imunitný systém

·        patrí medzi alkalické potraviny, ktoré pomáhajú vyrovnávať pH krvi

·        pomáha zvyšovať hemoglobín (červené krvinky) v krvi a je tak vysoko účinná napr.: pri anémii

·        je veľmi účinným doplnkom výživy pri znižovaní hmotnosti

·        pomáha pri kožných ochoreniach (akné, popáleniny), zlepšuje tón pokožky

·        pomáha pri detoxikácii krvi, odstraňuje zápach z úst a potu

·        pomáha zlepšovať reprodukčné zdravie mužov i žien

·        zvyšuje energiu a vitalitu organizmu

·        pomáha pri poruchách, ktoré súvisia s krvou, trávením, tiež pri cukrovke, rakovine, zápche, vredoch, artritíde a pod.

·        diétna vláknina pomáha regulovať hladinu cukru a hladinu cholesterolu v krvi.


Pravidelná konzumácia mladej pšenice pomáha pri odstraňovaní škodlivých toxínov z tela. Toxíny sa nahromadia v našom tele vďaka mnohým faktorom, ktoré súvisia s našim súčasným životným štýlom (ťažké kovy, pesticídy, chemické zvyšky v ovocí a zelenine, prídavné látky v potravinách, farbivá a iné zdroje znečistenia). Všetky tieto faktory prispievajú k zvýšeniu voľných radikálov nášho organizmu a spôsobujú tak chronické degeneratívne ochorenia. Naše telo teda potrebuje pravidelný servis a čistenie.

Molekulárna štruktúra chlorofylu v pšeničnej tráve je podobná molekulám v ľudskej krvi, preto sa aj nazýva ako „zelená krv“ a pomáha zvyšovať a zlepšovať kvalitu krvi zvyšovaním hemoglobínu a dodávaniu prospešných látok do organizmu.

Výskum a rakovina
Výskum popredných vedcov ukázal, že prítomnosť chlorofylu v pšeničnej tráve znižuje negatívne účinky ožarovania. Preto sa odporúča pacientom s rakovinou počas chemoterapie a rádioterapie. U pacientov s rakovinou sa zvyčajne podávajú vysoké dávky antibiotík a chemoterapie, ktoré spôsobujú škodlivé vedľajšie účinky, ako je pocit pálenia v tele, zápcha, nízka energia, vypadávanie vlasov a pod. Chlorofyl a prospešné látky prítomné v pšeničnej tráve sú významnými živinami, ktoré pomáhajú pacientom s nádorovým ochorením (nahromadené toxíny počas liečby, zvyšovanie produkcie nových buniek. Preto je významným doplnkom výživy a pacienti sa tak vďaka jej účinkom lepšie zotavujú.

Odporučené dávkovanie: Zmiešajte 1 čajovú lyžičku (3 g) s vodou, džúsom alebo smoothie a vypite. Odporúča sa konzumovať počas jedla alebo po jedle.

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie: BIO Organická pšeničná tráva.

Detaily produktu
#32_016

Špecifické referencie

ean13
8586020040285
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #28_029

Značka: Wolfberry

Ľanová múka

Odtučnená ľanová múka, ktorú ocenia nielen bezlepkári, vegáni, ale aj aktívni športovci. Ľanové semienko významne obohatí jedálniček o potrebné bielkoviny a vlákninu.

Cena 1,80 €
Viac
Posledné kusy na sklade