Lieskovoorieškový krém s čokoládou a proteínom

#32_004
Altevita

Lieskovoorieškový krém s pridaným proteínom a kvalitnou 70 % čokoládou.

Hmotnosť
8,00 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Lieskovoorieškový krém s pridaným proteínom a kvalitnou 70 % čokoládou. Bez konzervantov, umelých sladidiel a aróm. Tento krém je určený pre športovcov a všetkých, ktorí vyznávajú aktívny štýl života. Je určený primárne pre doplnenie energie, navyše s dávkou bielkovín.

Lieskové orechy: Sú výborným zdrojom energie, doplneným o mnoho ďalších cenných látok. Nájdeme v nich predovšetkým vitamíny skupiny B, karotény, v tuku rozpustný vitamín E, je v nich zastúpený dokonca aj vitamín C. Za povšimnutie stojí aj dlhý zoznam nepostrádateľných stopových prvkov, v orieškoch nájdeme draslík, vápnik, fosfor, horčík, železo, meď, bór, mangán, zinok, chróm, selén a ďalšie. Nie nadarmo sú oriešky veľmi obľúbenou potravou športovcov a vyznávačov zdravej výživy, jediná hrsť orieškov nám často dodá viac prospešných látok, než porcia bežného jedla, navyše vo veľmi zdravé a prirodzenej forme.

Proteín: Zdroj bielkovín. Používa sa proteínový koncentrát s 80 % podielom bielkovín zo slovenských mliekarne.

Čokoláda 70 %: Pre lahodnú chuť bola použitá 70 % čokoláda, ktorá je ako vysokopercentná, so zanedbateľným podielom cukrov a zároveň chuťovo vyvážená.

Kakao: Jedna z najkomplexnejších potravín na svete, radí sa k tzv. Superpotravinám „superfoods“. Nepražené kakaové bôby obsahujú významné množstvo horčíka a organickej síry, a 2-krát viac antioxidantov ako červené víno či zelený čaj. Obsahuje tiež vysoké množstvo draslíka, vápnika, sodíka a tiež antioxidanty, z ktorých 10 % tvoria flavonoidy. Obsahuje tiež mnoho prírodných zložiek ako serotonín – proti stresu, tryptofán – proti depresii, anandamid (známy ako „chemikálie šťastia“) a dopamín.

Výhody:

·        vysoký obsah bielkovín

·        bez umelých sladidiel a aróm

·        bez konzervantov


Zloženie: Lieskové orechy, čokoláda ekvádor 70 %, srvátkový proteínový koncentrát, ekvádorské kakao.

Detaily produktu
#32_004

Špecifické referencie

ean13
8586020041091
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #28_060

Značka: Wolfberry

BIO Chlorella

Antioxidant obohatený o vitamíny a minerály, obsahuje aj chlorofyl a GFC rastový faktor. Dodáva vitalitu, podporuje imunitu a normálnu činnosť tráviaceho traktu.

Cena 8,35 €
Viac
Skladom [1-3 prac. dní]

Kód:: #28_061

Značka: Wolfberry

BIO Spirulina

Modrozelená sinice s veľkým množstvom prírodných, ľahko stráviteľných bielkovín, chlorofylu a celou radou vitamínov a minerálov.

Cena 6,50 €
Viac
Skladom [1-3 prac. dní]