BIO Chlorella

#28_060
Wolfberry

Antioxidant obohatený o vitamíny a minerály, obsahuje aj chlorofyl a GFC rastový faktor. Dodáva vitalitu, podporuje imunitu a normálnu činnosť tráviaceho traktu.

Množstvo
8,35 €
s DPH
Množstvo
Skladom [1-3 prac. dní]

Popis

Chlorella sa radí k zeleným superpotravinám s vysokým obsahom bielkovín, ktorých má dvakrát viac ako strukoviny. Okrem toho obsahuje chlorofyl a pomerne značné množstvo železa, vápnika, vitamínu E a fosforu.

VIAC O CHLORELLE

Wolfberry chlorella pochádza z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Je vyrobená technológiou dezintegrácie teda porušením bunkovej stavby. Tým získava možnosť viazať na seba nežiaduce látky v tráviacom trakte. Prispieva k prečisteniu organizmu a napomáha prirodzenej obranyschopnosti, normálnemu tráveniu a funkcii pečene, normálnej funkcii črevného traktu a mikrobiálnej rovnováhe.

Chlorella má preukázateľne pozitívne účinky na:

·        vitalitu, energiu a tonus

·        prirodzenou obranyschopnosť

·        imunitu a energiu

·        normálnu funkciu črevného traktu a mikrobiálnu rovnováhu

·        normálne trávenie a funkciu pečene

·        pôsobí ako antioxidant

·        prečistenie organizmu


Odporúčané dávkovanie: Užite 4 tabletky 3-krát denne pred jedlom.

Upozornenie:
Jedná sa o doplnok stravy, ktorý nie je náhradou pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu detí. Nie je určené deťom do troch rokov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Detaily produktu
#28_060
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #35_016

Značka: Countrylife

BIO Vločky pohánkové

Vločky majú jemnú pohánkovú chuť a vôňu. Pohánkové vločky si dajte len tak v miske s ovocím a rastlinným mliekom. Skvele poslúžia ako základ pre karbonátky a zeleninové placky.

Cena 1,80 €
Viac
Skladom [1-3 prac. dní]

Kód:: #35_015

Značka: Countrylife

BIO Vločky teffové

Jedná sa o najdrobnejšie vločky so silnou orieškovou chuťou. Rýchlo zmäknú a sú najjemnejšie zo všetkých vločiek. Hodia sa teda predovšetkým na kašu a smoothie.

Cena 3,99 €
Viac
Skladom [1-3 prac. dní]

Kód:: #28_044

Značka: Wolfberry

Mandle lúpané Medium

Vynikajúca nepražená a nesolená pochúťka plná vitamínov a minerálov vhodná nie len na priamu konzumáciu, ale aj na pečenie a varenie.

Cena 7,50 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]