BIO Ryžový proteín

#28_058
Wolfberry

Ryžový proteín je vyhľadávanou alternatívou srvátkového alebo sójového proteínu. Neobsahuje žiadne alergény a je tak vhodný pre všetkých, ktorí hľadajú bohatý rastlinný zdroj bielkovín.

Hmotnosť
6,50 €
s DPH
Množstvo
Vypredané


Popis

Ryžový proteín ocenia tí, ktorí potrebujú väčšie množstvo bielkovín, než im dodáva bežná každodenná strava a zároveň sa vyhýbajú živočíšnym zdrojom. Medzi nimi bývajú vegáni a tiež športovci, ktorí potrebujú bielkoviny pre rýchlejšiu regeneráciu a tvorbu svalovej hmoty.V kuchyni sa využíva v slanej aj sladkej kuchyni. Je veľmi dobre rozpustný vo vode, preto sa často pridáva pri mixovaní smoothie a čerstvých štiav. Ďalej je možné zamiešať si ho do jogurtu, kaše alebo müsli.

Tento rastlinný proteín obsahuje najmenej 80 % obsah bielkovín v 100 g. Proteín je bez alergénov a ocenia ho preto všetci, ktorí sa musia vyhýbať lepku, laktóze či sóje. Ako bonus ešte obsahuje množstvo esenciálnych aminokyselín.

 

Proteín v BIO kvalite je ľahko stráviteľný. Vyrába sa z celých zŕn hnedej ryže, ktorá obsahuje prírodné škroby a bielkoviny.

Zloženie: Ryžový proteín.

Skladovanie:
Skladujte v suchu a tme pri teplote do 27 °C.

Detaily produktu
#28_058
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: