Zázvor kocky kandizovaný

#28_040
Wolfberry

Vynikajúca a originálna pochúťka sladená trstinovým cukrom.

Hmotnosť
1,30 €
s DPH
Množstvo
Skladom [1-3 prac. dní]

Popis

Konzumácia zázvoru prináša úľavu pri nachladnutí, ale navyše dodá každému jedlu neuveriteľný "šmrnc". Má korenenú arómu s jedinečným sladkým a osviežujúcim podtónom.

Zázvor je kvôli jeho vlastnostiam často používaný nielen proti nachladnutiu, ale napomáha tiež normálnemu tráveniu, normálnej funkcii dýchacieho systému, normálnej hladine cukru v krvi a v neposlednom rade podporuje normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému.

Zázvor podporuje prirodzenú obranyschopnosť a vyvoláva pocit duševnej pohody a relaxácie. Dodáva vitalitu, energiu a potláča pocit únavy. Osvedčil sa aj ako vhodný prostriedok proti nevoľnostiam v raných štádiách gravidity, alebo pri nevoľnosti pri cestovaní a pri morskej chorobe.

Kandizovaný zázvor je výborný napríklad do perníka, sušienok, ale aj do džemov a kompótov. Hodí sa aj ako vynikajúci doplnok do čaju, alebo kávy. Pri chladných jesenných a zimných večeroch vás taký nápoj s kandizovaným zázvorom rýchlo a príjemne zahreje. Ak máte radi pikantný charakter zázvoru, tak ho môžete jesť ako cukríky, pretože krásne a na dlhú dobu osvieži váš dych.

Zázvor má protizápalové účinky a posilňuje imunitu, takže výborne sa hodí predovšetkým v chrípkovom období. Zmierňuje nevoľnosť, uľahčuje trávenie a podporuje chuť do jedla.

Zloženie:
Zázvor krájaný 30 %, trstinový cukor 70 %, koncentrát oxid siričitý <0,01 %.

Skladovanie:
Uchovajte na tmavom a suchom mieste.

Detaily produktu
#28_040
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Kód:: #28_037

Značka: Wolfberry

Banány

Banány sú sušené mrazom, čo je najšetrnejší postup sušenie ovocia. Plátky banánov si tak zachovávajú svoju neuveriteľnú chuť i vôňu a okolo 90 % nutričných hodnôt čerstvého ovocia.

Cena 1,40 €
Viac
Skladom [1-3 prac. dní]
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: