Ľanová múka

#28_029
Wolfberry

Odtučnená ľanová múka, ktorú ocenia nielen bezlepkári, vegáni, ale aj aktívni športovci. Ľanové semienko významne obohatí jedálniček o potrebné bielkoviny a vlákninu.

Hmotnosť
1,80 €
s DPH
Množstvo
Posledné kusy na sklade

Popis

Ľanová múka sa dá využiť na zahustenie polievok alebo omáčok, vhodná prísada pri pečení chleba, cesta alebo akéhokoľvek pečiva. Ľanovú múku môžete pridať tiež do proteínových nápojov, jogurtov a tvarohu. Múku odporúčame pri varení či pečenie miešať s inou múkou.

Semienka sú spracované vysokou teplotou pri procese extrudácie. Výrobok je zomletý na náležitú hrubosť. Ľanová múka je potom lepšie stráviteľná.

 

Ľanová múka alebo priamo ľanové semienka sú často vyhľadávanou práve ľuďmi, ktorí neprijímajú bielkoviny zo živočíšnych produktov, ako sú napr .: vegetariáni, vegáni alebo napríklad športovci, ktorí majú zvýšenú spotrebu.

Výhody:

·        bohatá na rastlinné bielkoviny

·        obsahuje minimálny podiel sacharidov

·        vysoký obsah vitamínov skupiny B a horčíka

·        bezlepková

·        vhodná pre vegánov, vegetariánov

·        vysoký obsah vlákniny a bielkovín


Odporúčané dávkovanie: Odporúča sa jedna polievková lyžica ľanovej múky denne. Užitie väčšieho množstva môže mať laxatívne účinky.

Zloženie:
100 % semeno ľanu odtučnené, mleté.

Alergény:
Môže obsahovať stopy lepku.

Upozornenie:
Obsah lepku max. 20 mg/kg. Produkt spĺňa požiadavky pre potravinu "bez lepku" podľa vykonávacieho nariadenia komisie (EÚ) č. 828/2014.

Skladovanie:
Uchovajte na tmavom a suchom mieste.

Detaily produktu
#28_029
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #28_061

Značka: Wolfberry

BIO Spirulina

Modrozelená sinice s veľkým množstvom prírodných, ľahko stráviteľných bielkovín, chlorofylu a celou radou vitamínov a minerálov.

Cena 6,50 €
Viac
Skladom [1-3 prac. dní]