• -16%

BIO Ovsené vločky

#28_025
Wolfberry

Klasika, ktorá nesmie chýbať v žiadnej kuchyni.

Hmotnosť
2,89 €
2,43 € Zľava 16%
s DPH
Množstvo
Skladom [1-3 prac. dní]

Popis

Ovos (Avena) je obilnina, ktorá patrí k najrozšírenejším v našom miernom pásme. Ovsené vločky obsahujú ľahko rozpustnú vlákninu a veľké množstvo sacharidov, ktoré vie dodať organizmu veľké množstvo energie. Vďaka tomu sú často vyhľadávané vrcholovými športovcami, manuálne pracujúcimi ľuďmi a osobami v rekonvalescencii. Ich veľkou výhodou je to, že prípravu na konzumáciu zvládne každý.

Ovsené vločky sa vyrábajú rozdrvením ovsených zŕn. Tie sa najprv olúpu a naparia, potom vysušia, čím vznikne ich typická oriešková aróma. Teplom sa zároveň deaktivujú látky štiepiace enzýmy, ktoré by inak pri skladovaní pôsobili zatuchnutie a horkú pachuť. Klásky sa pri sušení uvoľnia a možno ich ľahko oddeliť v lúpací. Po celom tomto procese sa ovsené zrná triedia podľa veľkosti.

Wolfberry ovsené vločky sú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a v BIO kvalite, takže sa dajú konzumovať priamo.

Zloženie:
Vločky BIO 100 %.

Alergény: Lepok.

Skladovanie:
Uchovajte na tmavom a suchom mieste.

Detaily produktu
#28_025
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_136

Značka: BioTechUSA

Peanut Butter

Arašidové maslo obsahujúce iba arašidy a soľ, bez palmového oleja, kokosového oleja, bez pridaných konzervačných látok a cukru.

Cena 5,20 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]