• -22%

BIO Kokos strúhaný

#28_013
Wolfberry

Kokos sušený a strúhaný v RAW kvalite. Nesladená nepražená, chrumkavá a voňavá potravina v tej najvyššej kvalite.

Dátum exp.: 30.11.2020

Hmotnosť
2,50 €
1,95 € Zľava 22%
s DPH
Množstvo
Skladom [1-3 prac. dní]

Popis

Kokos je tropická palma, ktorá dorastá do výšky 25 – 35 metrov. Nie je presne známe, odkiaľ kokosové palmy pochádzajú, ale podľa Platóna boli známe už v bájnej Atlantíde. Prvé kokosové orechy sa na palmách objavujú až po siedmich rokoch, patrí k jedným z najväčších semenám na svete a trvá im celý rok, než dozrejú.V jednom z najstarších jazykov Indie, v sanskrte, sa kokosovým palmám hovorí kalpavriksha, čo znamená, že sa jedná o palmu, ktorá dokáže splniť všetky základné túžby človeka. Tých je 10 a patrí k nim dobré jedlo, ovocie, miesto na bývanie, oblečenie, hrnce na varenie, cukrovinky, harmonická hudba, šperky, krásne kvety a jasné svetlo v noci. A všetky tieto ľudské potreby dokáže práve kokosová palma ľuďom splniť.

Wolfberry strúhaný kokos je krásne chrumkavý a neuveriteľne voňavý. Získava z jadier čerstvých kokosových orechov, ktoré sa nastrúhajú a potom sa šetrne suší tak, aby v nich zostala zachovaná nielen krásna chuť a vôňa kokosu, ale aj čo najviac minerálov a vitamínov. Len pre zaujímavosť - 100 g strúhaného kokosu obsahuje okrem iného 25% referenčnej hodnoty príjmu draslíka a takmer 30% referenčnej hodnoty príjmu fosforu, čo sú veľmi dôležité látky pre stavbu ľudského tela.

Wolfberry strúhaný kokos je v BIO a RAW kvalite a perfektne sa hodí ako k priamej konzumácii, tak i na dochutenie müsli, jogurtov, ovocných šalátov, ale aj ako nevyhnutná surovina pri príprave rôznych exotických jedál a dezertov. Určite ho oceníte aj pri zdobení zákuskov a tort.

Zloženie: Strúhaná kokosová dužina BIO 100 %.

Upozornenie: Pri sušení nebola prekročená teplota 42 °C (RAW).

Skladovanie: Uchovajte na tmavom a suchom mieste.

Detaily produktu
#28_013
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #28_060

Značka: Wolfberry

BIO Chlorella

Antioxidant obohatený o vitamíny a minerály, obsahuje aj chlorofyl a GFC rastový faktor. Dodáva vitalitu, podporuje imunitu a normálnu činnosť tráviaceho traktu.

Cena 8,35 €
Viac
Skladom [1-3 prac. dní]