Zázvor kandizovaný plátky - Wolfberry

#28_041

Vynikajúca pochúťka, ktorá rýchle dodá energiu a podporí prirodzenú obranyschopnosť.

Hmotnosť
1,30 €
s DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Konzumácia zázvoru prináša úľavu pri nachladnutí, ale navyše dodá každému jedlu neuveriteľný "šmrnc". Má korenenú arómu s jedinečným sladkým a osviežujúcim podtónom.

Zázvor je kvôli jeho vlastnostiam často používaný nielen proti nachladnutiu, ale napomáha tiež normálnemu tráveniu, normálnej funkcii dýchacieho systému, normálnej hladine cukru v krvi a v neposlednom rade podporuje normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému.

Zázvor podporuje prirodzenú obranyschopnosť a vyvoláva pocit duševnej pohody a relaxácie. Dodáva vitalitu, energiu a potláča pocit únavy. Osvedčil sa aj ako vhodný prostriedok proti nevoľnostiam v raných štádiách gravidity, alebo pri nevoľnosti pri cestovaní a pri morskej chorobe.

Kandizovaný zázvor je výborný napríklad do perníka, sušienok, ale aj do džemov a kompótov. Hodí sa aj ako vynikajúci doplnok do čaju, alebo kávy. Pri chladných jesenných a zimných večeroch vás taký nápoj s kandizovaným zázvorom rýchlo a príjemne zahreje. Ak máte radi pikantný charakter zázvoru, tak ho môžete jesť ako cukríky, pretože krásne a na dlhú dobu osvieži váš dych.

Zázvor má protizápalové účinky a posilňuje imunitu, takže výborne sa hodí predovšetkým v chrípkovom období. Zmierňuje nevoľnosť, uľahčuje trávenie a podporuje chuť do jedla.

Zloženie:
Zázvor krájaný 30 %, trstinový cukor 70 %.

Alergény: So2 < 100 v 1 kg.

Skladovanie:
Uchovajte na tmavom a suchom mieste.

Detaily produktu
#28_041
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: