• Znížená cena
  • Novinka
Applied Nutrition Water Jug + modrý plastový lievik.
  • Applied Nutrition Water Jug + modrý plastový lievik.

Water Jug - Applied Nutrition

#25_007

Water Jug zaistí optimálnu hydratáciu počas celého dňa s objemom 2,5 l. Galón je pohodlný spôsob, ako zabezpečiť dostatočný pitný režim počas celého dňa.

Objem
8,90 €
6,68 € Zľava 25%
s DPH
Množstvo
Posledné kusy na sklade

Popis

Galón s lievikom


Galón – k dispozícii v matnom prevedení. Zaistite optimálnu hydratáciu počas celého dňa s objemom 2,5 l. Hydratácia hrá kľúčovú úlohu pri optimálnom výkone, takže je to ideálny a pohodlný spôsob, ako zabezpečiť dostatočný pitný režim počas celého dňa. Galón je ľahký a univerzálny, takže si ho môžete nechať so sebou počas dňa, na cestách, v kancelárii alebo pri tréningu v telocvični.


Galón má plastové skrutkové viečko s plastovým vnútorným závitom, ktorý zabraňuje úniku vody, a má samostatný prístupový otvor na pitie, ktorý zabraňuje nepríjemnostiam v tom, že je potrebné odstrániť viečko, aby ste sa napili, čo vám zabráni strate viečka. Na boku je plastová rukoväť k pohodlnému držaniu počas pitia.


Vyrobený z plastu, ktorý neobsahuje PETG / BPA. Je to robustný a odolný dizajn. Dbajte na to, aby ste do galónu nenalievali horúcu vodu.


Modrý plastový lievik – skvelý spôsob, ako si so sebou vziať doplnky kamkoľvek. Pohodlný prenosný lievik. Perfektne sa hodí do akejkoľvek štandardnej fľaše na vodu.


Výhody:

  • objem 2500 ml
  • pohodlné držanie a pitie zaistí vylisovaná rukoväť
  • pri jeho výrobe neboli použité škodlivé látky BPA ani PETG
Detaily produktu
#25_007
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #11_021

Značka: BioTechUSA

Galón 2000 ml - BioTechUSA

Galón 2000 ml na vodu alebo rozmiešanie práškových doplnkov s logom BioTechUSA. 100 % odolný voči pretečeniu, vhodný na vonkajšie aj vnútorné aktivity.

Cena 7,95 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #27_059

Značka: Nutrend

Pill Box 2019 - Nutrend

Zásobník na dávkovanie tabliet obsahuje 5 priehradiek pre vitamíny, tablety či kapsule, ktoré tak môžete mať kedykoľvek a kdekoľvek poruke.

Cena 1,46 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]