Volumass 35 - Scitec Nutrition

#12_055

Gainer s vysokým obsahom bielkovín.

Príchuť
Hmotnosť
20,91 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Volumass 35 zabezpečí pre svaly množstvo živín. Volumass 35 bol vyvinutý pre športovcov, ktorí majú z dôvodu väčšieho svalového objemu a zvýšenej aktivity aj zvýšené nároky na príjem živín. Odporúčaná dávka Volumass 35 obsahuje viac kreatínu monohydrátu, pomocou ktorého sa nahradí spotrebovaný kreatín. Okrem toho zabezpečí aj mnoho kvalitných bielkovín, a má aj vyššiu kalorickú hodnotu, ako predošlé produkty s nižšími hodnotami. Bielkoviny aj sacharidy zohrávajú v čase rozvoja svalovej hmoty rovnako dôležitú úlohu. Sú zdrojom energie a sú stavebnými látkami pre rozvoj tkanív.

Volumass 35, s 35%-ným pomerom bielkovín, vyhovuje svojim pomerom makroživín väčšine športových stravovacích systémov. Je preto optimálny pre metabolizmus väčšiny typov športovcov. Volumass 35 je teda využiteľný v celodennej strave. Vyznačuje sa obsahom bielkovín vysokej kvality z ultrafiltrovaého koncentrátu srvátkovej bielkoviny, priečne-mikrofiltrovaného izolátu srvátkovej bielkoviny, ktoré sú bohaté na obsah bielkovinových mikrofrakcií. Bielkoviny, dusík a nenahraditeľné zdroje aminokyselín prijaté v strave, sú potrebné pre stavbu tkanív a ich zachovanie.

Volumass 35 obsahuje ďalšie pridané zložky: kreatín a taurín. Je vedecky dokázané, že kreatín v 3g-vých denných dávkach, podporuje výkon pri cvikoch s krátkym časom trvania s výbušnou silou, vykonávaných s veľkou intenzitou, ako je napríklad posilňovanie alebo intervalový kardio tréning.*

*Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).

Výhody:

·        vysoký obsah bielkovín v jednej dávke

·        zvyšuje objem svalovej hmoty

·        obsahuje kreatín monohydrát


Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku (50 g) prášku Volumass 35 v 400 ml vody, alebo nízkotučného mlieka. Pre dosiahnutie najlepšieho účinku vypite do 30 minút po tréningu.


Zloženie:

Dvojitá čokoláda:
Ultrafiltrovaný koncentrát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), obsahujúci frakcie laktoglobulínu, laktoferínu, laktalbumínu a imunoglobulínu; maltodextrín, nízkotučný kakaový prášok (10 – 12%), kreatín monohydrát, dextróza, aróma horkej čokolády, hydrogenfosforečnan disodný, taurín, hydrogenfosforečnan horečnatý, hydrogenfosforečnan didraselný, izolát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), sladidlá: acesulfám-K, sukralóza.

Vanilka: Ultrafiltrovaný koncentrát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), obsahujúci frakcie laktoglobulínu, laktoferínu, laktalbumínu a imunoglobulínu; maltodextrín, kreatín monohydrát, dextróza, jogurtový prášok (mlieko), smotanovo vanilková aróma, hydrogenfosforečnan disodný, taurín, hydrogenfosforečnan horečnatý, hydrogenfosforečnan didraselný, sladidlá: acesulfám-K, sukralóza; izolát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín).

Upozornenie: Odporúčanú dennú dávku neprekračujte. Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Alergény: Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním mlieka, vajec, gluténu, sóje, arašidov, lieskových orieškov, rýb a kôrovcov.

Skladovanie: Uschovajte mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#12_055
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #11_029

Značka: BioTechUSA

CarboX - BioTechUSA

CarboX™ je vysoko pokrokový, vedecky vyvinutý komplex sacharidov. Dodá energiu pre optimálny tréning a zvyšuje energetickú úroveň po tréningu.

Cena 9,10 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #16_010

Značka: BSN

True-Mass 1200 - BSN

True-Mass 1200 kvalitný gainer, ktorý obsahuje až 54 g proteínu v jednej dávke s postupným uvoľňovaním. Podporuje rast čistej svalovej hmoty.

Cena 44,90 €
Viac
Vypredané