• Znížená cena
Volumass 35 - Scitec Nutrition
  • Volumass 35 - Scitec Nutrition

Volumass 35 - Scitec Nutrition

#12_01

Volumass 35 je ideálny pre športovcov, ktorí majú z dôvodu väčšieho svalového objemu a zvýšenej aktivity aj zvýšené nároky na príjem živín.

Príchuť
Hmotnosť
20,91 €
17,15 € Zľava 18%
S DPH
Množstvo
Posledné kusy v sklade

Popis

Gainer s vysokým obsahom bielkovín


Volumass 35
 je ideálny pre športovcov, ktorí majú z dôvodu väčšieho svalového objemu a zvýšenej aktivity aj zvýšené nároky na príjem živín. Odporúčaná dávka Volumass 35 obsahuje viac kreatínu monohydrátu, pomocou ktorého sa nahradí spotrebovaný kreatín. Okrem toho zabezpečí aj mnoho kvalitných bielkovín, a má aj vyššiu kalorickú hodnotu, ako predošlé produkty s nižšími hodnotami.

Volumass 35, s 35%-ným pomerom bielkovín, vyhovuje svojim pomerom makroživín väčšine športových stravovacích systémov. Je preto optimálny pre metabolizmus väčšiny typov športovcov. Vyznačuje sa obsahom bielkovín vysokej kvality z ultrafiltrovaého koncentrátu srvátkovej bielkoviny, priečne-mikrofiltrovaného izolátu srvátkovej bielkoviny, ktoré sú bohaté na obsah bielkovinových mikrofrakcií.

Volumass 35 obsahuje ďalšie pridané zložky: kreatín a taurín. Je vedecky dokázané, že kreatín v 3g-vých denných dávkach, podporuje výkon pri cvikoch s krátkym časom trvania s výbušnou silou, vykonávaných s veľkou intenzitou, ako je napríklad posilňovanie alebo intervalový kardio tréning.

Výhody:

  • vysoký obsah bielkovín v jednej dávke
  • zvyšuje objem svalovej hmoty
  • obohatený o kreatín monohydrát 
  • zabezpečuje pre svaly množstvo živín. 

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (50 g) v 400 ml vody, alebo nízkotučného mlieka. Pre dosiahnutie najlepšieho účinku vypite do 30 minút po tréningu.

Upozornenie

Odporúčanú dennú dávku neprekračujte. Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie

Uschovajte mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#12_01

Špecifické referencie

ean13
5999100018853

Dvojitá čokoláda
Ultrafiltrovaný koncentrát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), obsahujúci frakcie laktoglobulínu, laktoferínu, laktalbumínu a imunoglobulínu; maltodextrín, nízkotučný kakaový prášok (10 – 12%), kreatín monohydrát, dextróza, aróma horkej čokolády, hydrogenfosforečnan disodný, taurín, hydrogenfosforečnan horečnatý, hydrogenfosforečnan didraselný, izolát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), sladidlá: acesulfám-K, sukralóza.

Vanilka
Ultrafiltrovaný koncentrát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), obsahujúci frakcie laktoglobulínu, laktoferínu, laktalbumínu a imunoglobulínu; maltodextrín, kreatín monohydrát, dextróza, jogurtový prášok (mlieko), smotanovo vanilková aróma, hydrogenfosforečnan disodný, taurín, hydrogenfosforečnan horečnatý, hydrogenfosforečnan didraselný, sladidlá: acesulfám-K, sukralóza; izolát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín).

Alergény
Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním mlieka, vajec, lepku, sóje, arašidov, lieskových orieškov, rýb a kôrovcov.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Veľkosť 1 dávky: 50 g

50 g

RVH (%)*

Energia

781 kJ

186 kcal

9 %

Tuky

z toho nasýtené mastné kyseliny

1,9 g

0,6 g

3 %

3 %

Sacharidy

z toho cukry

24 g

1,8 g

9 %

2 %

Bielkoviny

19 g

38 %

Soľ

0,27 g

5 %

Fosfor

120 mg

17 %

Kreatín monohydrát

z toho kreatín

1250 mg

1105 mg

-

-

Taurín

250 mg

-

* Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).