• Znížená cena
Scitec Nutrition Volumass 35
  • Scitec Nutrition Volumass 35
  • Scitec Nutrition Volumass 35, nutričné hodnoty

Volumass 35 - Scitec Nutrition

#12_01

Volumass 35 je ideálny pre športovcov, ktorí majú z dôvodu väčšieho svalového objemu a zvýšenej aktivity aj zvýšené nároky na príjem živín.

Príchuť
Hmotnosť
20,91 €
17,15 € Zľava 18%
s DPH
Množstvo
Posledné kusy na sklade

Popis

Gainer s vysokým obsahom bielkovín


Volumass 35
 je ideálny pre športovcov, ktorí majú z dôvodu väčšieho svalového objemu a zvýšenej aktivity aj zvýšené nároky na príjem živín. Odporúčaná dávka Volumass 35 obsahuje viac kreatínu monohydrátu, pomocou ktorého sa nahradí spotrebovaný kreatín. Okrem toho zabezpečí aj mnoho kvalitných bielkovín, a má aj vyššiu kalorickú hodnotu, ako predošlé produkty s nižšími hodnotami.

Volumass 35, s 35%-ným pomerom bielkovín, vyhovuje svojim pomerom makroživín väčšine športových stravovacích systémov. Je preto optimálny pre metabolizmus väčšiny typov športovcov. Vyznačuje sa obsahom bielkovín vysokej kvality z ultrafiltrovaého koncentrátu srvátkovej bielkoviny, priečne-mikrofiltrovaného izolátu srvátkovej bielkoviny, ktoré sú bohaté na obsah bielkovinových mikrofrakcií.

Volumass 35 obsahuje ďalšie pridané zložky: kreatín a taurín. Je vedecky dokázané, že kreatín v 3g-vých denných dávkach, podporuje výkon pri cvikoch s krátkym časom trvania s výbušnou silou, vykonávaných s veľkou intenzitou, ako je napríklad posilňovanie alebo intervalový kardio tréning.

Výhody:

  • vysoký obsah bielkovín v jednej dávke
  • zvyšuje objem svalovej hmoty
  • obohatený o kreatín monohydrát 
  • zabezpečuje pre svaly množstvo živín. 

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (50 g) v 400 ml vody, alebo nízkotučného mlieka. Pre dosiahnutie najlepšieho účinku vypite do 30 minút po tréningu.

Upozornenie

Odporúčanú dennú dávku neprekračujte. Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie

Uschovajte mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#12_01

Dvojitá čokoláda
Ultrafiltrovaný koncentrát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), obsahujúci frakcie laktoglobulínu, laktoferínu, laktalbumínu a imunoglobulínu; maltodextrín, nízkotučný kakaový prášok (10 – 12%), kreatín monohydrát, dextróza, aróma horkej čokolády, hydrogenfosforečnan disodný, taurín, hydrogenfosforečnan horečnatý, hydrogenfosforečnan didraselný, izolát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), sladidlá: acesulfám-K, sukralóza.

Vanilka
Ultrafiltrovaný koncentrát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), obsahujúci frakcie laktoglobulínu, laktoferínu, laktalbumínu a imunoglobulínu; maltodextrín, kreatín monohydrát, dextróza, jogurtový prášok (mlieko), smotanovo vanilková aróma, hydrogenfosforečnan disodný, taurín, hydrogenfosforečnan horečnatý, hydrogenfosforečnan didraselný, sladidlá: acesulfám-K, sukralóza; izolát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín).

Alergény
Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním mlieka, vajec, lepku, sóje, arašidov, lieskových orieškov, rýb a kôrovcov.

Produkty v rovnakej kategórii: 6

Kód: #27_011

Značka: Nutrend

Mass Gain Nutrend

Mass Gain s obsahom 20 % bielkovín pre naštartovanie regenerácie a pre podporu nárastu svalovej hmoty. Gainer obohatený o vitamíny a BCAA.

Cena 16,70 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]