Zinc

#12_149

Nenahraditeľná minerálna látka.

Množstvo
4,97 €
s DPH
Množstvo
Skladom [1-3 prac. dní]

Popis

Zinok je takou minerálnou látkou, ktorá zohráva množstvo úloh pri činnosti nášho organizmu, a je jedinou kovovou látkou, ktorú možno nájsť v každej enzýmovej skupine.

Zinok prispieva k normálnej syntéze DNA; k normálnej zásaditosti kyselín a metabolizmu sacharidov, k správnym kognitívnym funkciám, k normálnym procesom plodnosti a rozmnožovania, k normálnemu metabolizmu makro živín a mastných kyselín, k správnemu využitiu vitamínu A, k normálnej syntéze bielkovín, k udržiavaniu normálneho stavu kostí, vlasov, pokožky a nechtov, k udržiavaniu normálneho stavu hladiny testosterónu v krvi, k udržiavaniu dobrého zraku, k normálnej činnosti imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, a zohráva tiež úlohu pri delení buniek.

Výhody:

·        podporuje správne fungovanie imunitného systému

·        podporuje udržanie normálnej hladiny testosterónu

·        pozitívne vpláva na kostí, vlasy, pokožku, nechtov a zrak

·        podporuje syntézu bielkovín

Odporúčané dávkovanie: Užite 1 tabletu spolu s jedlom.

Zloženie: Látky pre zväčšenie objemu: celulóza, fosfáty vápnika; glukonát zinočnatý, látka proti hrudkovateniu a spekaniu: mastné kyseliny solí horčíka.

Upozornenie
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_149
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_100

Značka: BioTechUSA

H2O Q10

Obsahuje dôležité antioxidanty potrebné pre správne fungovanie organizmu.

Cena 14,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]