Super Guarana

#12_147

Prírodný zdroj kofeínu.

Príchuť
Množstvo
7,16 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Guarana je prírodným, rastlinným zdrojom kofeínu a iných účinných látok. Jej semená obsahujú kofeín, v približne dva krát takej koncentrácii než kávové bôby.

Guarana obsahuje okrem kofeínu aj alkaloidovú zmes xantínu, napríklad teofilín a teobromín, a okrem toho aj iné látky. Možno v nich nájsť napríklad aj polyfenoly. Tradične sa využíva k osvieženiu. Guarana obsahuje aj vápnik, ktorý prispieva k normálnym procesom látkovej premeny, k normálnej činnosti svalov a neurotransmisii, k udržiavaniu normálneho stavu kostí a zubov.

Výhody:

·        prírodný zdroj kofeínu

·        podporuje bdelosť a koncentráciu

·        podporuje normálnu činnosť svalov, kostí a zubov

Odporúčané dávkovanie: Užite 2 tablety denne 30 min. pred tréningom alebo akejkoľvek inej aktivite.

Zloženie: Uhličitan vápenatý, extrakt zo semien Paulinia cupana (3-5:1), Stabilizátor: mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý; objemové činidlo: mastenec, stearan horečnatý.

Alergény: Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov a lieskových orieškov.

Upozornenie: Neodporúča sa užívať deťom, tehotným a dojčiacim ženám, osobám citlivým na kofeín, osobám so srdcovými ochoreniami a osobám s vysokým krvným tlakom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#12_147
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: