Vitamin C so šípkami

#27_049
Nutrend

Mimoriadny produkt, ktorý by nemal chýbať vo výbave žiadneho človeka a športovca obzvlášť.

Príchuť
Množstvo
7,20 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Vysoký obsah vitamínu C v každej tablete, ktorého účinnosť je podporená šípkovým púdrom. Spoločne tvoria mimoriadny produkt, ktorý by nemal chýbať vo výbave žiadneho človeka a športovca obzvlášť.

Vitamín C má veľa prospešných funkcií v našom organizme, medzi ktoré radíme najmä podporu funkcie imunitného systému počas intenzívneho fyzického výkonu aj po jeho ukončení, ďalej tiež k tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kostí, chrupavky a ciev. Medzi ďalšie priaznivé účinky patrí aj pozitívny vplyv na energetický metabolizmus, ďalej zníženie vyčerpania a únavy. Okrem iného zvyšuje vstrebávanie železa a prispieva k regenerácii redukovanej formy vitamínu E.

Vitamin C so šípkami je určený pre:

·        elimináciu nadmerného množstva voľných kyslíkatých radikálov, podporu tvorby kolagénu

·        efekt postupného uvoľňovania

·        antioxidant

·        vhodný na použitie po fyzickej aktivite


Odporúčané dávkovanie: Užite
1 tabletu denne najlepšie po fyzickej aktivite alebo večer pred spaním. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Zloženie:
Vitamín C (kyselina L-askorbová), protihrudkujúce látky hydrogenfosforečnan vápenatý a kyselina stearová, zahusťovadlo hydroxypropylmethylcelulóza, leštiaca látka farmaceutický šelak, šípkový púder, protihrudkujúce látky stearan horečnatý a oxid kremičitý.

Upozornenie:
Výživový doplnok pre športovcov. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Po otvorení skladujte pri teplote do 25 °C a spotrebujte do 3 mesiacov.

Skladovanie: Ukladajte mimo dosah detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom.

Detaily produktu
#27_049
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_102

Značka: BioTechUSA

Liver Aid

Výživový doplnok s obsahom extraktu zo semien pestreca mariánskeho, s rastlinnými extraktmi, vitamínmi a aminokyselinami.

Cena 14,95 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]