Sleep

#11_110
BioTechUSA

Prípravok na podporu tvorby melatonínu s aminokyselinou L-tryptofán a extraktom z bylín a ovocia.

Príchuť
Množstvo
13,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Sleep je prípravok, ktorý účinne podporuje produkciu melatonínu v tele. Melatonín je prirodzený hormón regulujúci spánok, produkovaný epifýzou, ktorá sa nachádza v medzimozgu.

Schopnosť melatonínu spočíva v riadení nočného spánku. Jeho produkcii môže brániť prírodné a umelé osvetlenie, ale aj stres. Väčšina dospelých potrebuje 6 až 9 hodín spánku, pričom príliš málo alebo naopak príliš veľa spánku môže viesť k zvýšenej únave počas dňa.

Výhody:

·        podporuje kvalitný spánok

·        podporuje produkciu melatonínu

·        bezlepkový


Odporúčané dávkovanie:
Užite 2 kapsuly denne 1 hodinu pred spaním s dostatočným množstvom vody.

Zloženie: Extrakt z plodov čerešne višňovej (Prunus cerasus) 24%, extrakt zo stonky a listov rimbaby obyčajnej (Tanacetum parthenium) 24%, L-tryptofán 20,6%, kapsula [želatína, povlaková látka (šelak), farbivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátor kyslosti (hydroxid amónny), regulátor kyslosti (hydroxid draselný)], objemové činidlo (fosforečnany vápenaté), protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín).

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neodporúča sa osobám, ktoré trpia chorobou a užívajú lieky.

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom.

Detaily produktu
#11_110
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: