Multi Mineral Complex

#11_105
BioTechUSA

Silné multiminerálové tablety.

Príchuť
Množstvo
10,50 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Kľúčové prvky Multi Mineral Complex poskytujú výživovú podporu pre normálny vývoj kostí, svalové funkcie, regeneráciu a metabolizmus.

Vápnik prispieva k normálnemu fungovaniu svalov a je potrebný na udržanie zdravých kostí.

Fosfor je dôležitou súčasťou štruktúry kostí, zubov a membrán.

Horčík prispieva k správnemu fungovaniu svalov a prispieva k normálnej syntéze bielkovín.

Železo je jedným z najdôležitejších prvkov v našom organizme. Je nevyhnutnou súčasťou hemoglobínu, teda červených krviniek, ktoré prenášajú kyslík k bunkám. Je aj súčasťou myoglobínu, ktorý zásobuje svaly kyslíkom. Je súčasťou aj celého radu enzýmov a imunitného systému. Zásobuje naše telo energiou.

Zinok prispieva k správnej syntéze bielkovín a prispieva k udržaniu zdravých kostí a zdravých vlasov.

Mangán je dôležitý pre kosti, ale aj pre rôzne metabolické procesy. Ide o minerál patriaci do skupiny antioxidantov, ktorý má viaceré prospešné účinky v tele a jeho využitie je aj v pomocnej liečbe viacerých ochorení.

Meď patrí medzi esenciálne stopové prvky a minerály s významným vplyvom na metabolizmus v organizme. Jej vlastnosti ju predurčujú k úlohe všeobecného prostriedku na podporu zdravia, či už ide o pokožku, pohybový aparát alebo tvorbu enzýmov.

Selén patrí medzi dôležité minerály pre správne fungovanie organizmu, či už ide o imunitu, nervy, svaly alebo aj o celkové pohlavné zdravie. Má význam predovšetkým pre mužskú plodnosť, nakoľko ovplyvňuje spermie a ich kvalitu.

Chróm je esenciálny stopový prvok vplývajúci predovšetkým na metabolizmus živín v tele. Okrem toho má účinky aj na nervový systém či kardiovaskulárnu sústavu.

Molybdén podporuje zabudovávanie vápnika do kostí a zubov, spolu s fluórom sa stará o zubnú sklovinu, je účinný antioxidant, chráni pred rakovinou, podporuje pohlavnú aktivitu, chráni pred artritídou, dnou a zubným kazom.

Jód pomáha spaľovať prebytočný tuk, pozitívne vplýva na zvyšovanie kvality vlasov, nechtov, zubov a kože. Zabezpečuje normálny duševný vývoj, mentálnu vyrovnanosť a výkonnosť mozgu.

Výhody:

·        podporuje imunitný systém

·        prispieva k správnemu fungovaniu svalov

·        podporuje syntézu bielkovín

Odporúčané dávkovanie: Užite 3 tablety denne.

Zloženie: Uhličitan vápenatý, fosforečnan vápenatý, objemové činidlá (hydroxypropylmetylcelulóza, mikrokryštalická celulóza), oxid horečnatý, povlaková látka [stabilizátor (hydroxypropylmetylcelulóza), farbivá (allura červená AC**, indigotín, červený oxid železa)], síran draselný, protihrudkujúce látky (stearan horečnatý, kyselina steárová), fumaran železnatý, oxid zinočnatý, síran manganatý, oxid meďnatý, jodid draselný, chlorid chromitý, molybdenan sodný, seleničitan sodný.

**Allura červená AC: Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. U pacientov s poruchou srdcového rytmu a chorých na štítnu žľazu je užívanie potrebné konzultovať s lekárom. Kontraindikácie - všetky druhy hyperkalciémie, hypermagneziémie, hyperkaliémie, renálna insufuciencia, nefrolitiáza. Kontraindikované je súčasné užívanie s liekmi spôsobujúcimi retenciu draslíka.

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Detaily produktu
#11_105
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: