Ginkgo Biloba + Lecithin

#11_098
BioTechUSA

Pre lepšiu pamäť a koncentráciu.

Príchuť
Množstvo
12,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Ginkgo Biloba je bezpečná, klinicky overená liečivá bylina, ktorá podporuje duševnú sviežosť. Zlepšuje zásobovanie mozgu krvou, zlepšuje pamäť, preto pomáha pri učení naspamäť, respektíve pri liečení ochorení súvisiacich s mozgom napr. zmätenosť, závraty. Nielen na duševnú výkonnosť má blahodarný účinok. Okrem iného stimuluje látkovú výmenu, zlepšuje aj prekrvenie končatín, a je aj silným antioxidantom, teda efektívne pôsobí na regeneráciu buniek a viaže škodlivé voľné radikály.

Lecitín pomáha zmiešať telesný tuk s telesnou tekutinou. Následkom toho sa tuk ľahko vylučuje z organizmu, ani vnútorný tuk, ktorý zaútočí na vnútorné organy mu nemôže odolať. Medzi jeho ďalšie prednosti patrí, že znižuje hladinu cholesterolu, prečisťuje steny ciev, posilňuje srdcový sval a podporuje aj správne fungovanie nervového systému.

Výhody:

·        zlepšuje krvný obeh

·        podporuje koncentráciu

·        zlepšuje pamäť

·        zlepšuje prekrvenie


Odporúčané dávkovanie:
Užite 1 kapsulu denne a zapite dostatočným množstvom vody.

Zloženie: Lecitín zo sójového oleja (56,5%) , kapsula [želatína, zvlhčovadlo (glycerol), voda, farbivo (oxidy a hydroxidy železa)], olej zo sójových bôbov, extrakt z listov Ginkgo Biloba (3,4%), leštiaca látka (biely a žltý včelí vosk), antioxidant (alfa-tokoferol).

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Neodporúča sa deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Ak užívate lieky na riedenie krvi, pred užívaním prípravku sa poraďte so svojim lekárom.

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom.

Detaily produktu
#11_098
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_102

Značka: BioTechUSA

Liver Aid

Výživový doplnok s obsahom extraktu zo semien pestreca mariánskeho, s rastlinnými extraktmi, vitamínmi a aminokyselinami.

Cena 14,95 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]