Mastodon

#12_146

Kyselina fosfatidová.

Množstvo
40,50 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Vedecky podložená dávka!

MASTODON značky SCITEC NUTRITION, zabezpečuje kyselinu fosfatidovú (PA) v potvrdenom účinnom množstve!

Kyselina fosfatidová je fosfolipidom, ktorý je hlavnou štrukturálnou zložkou každého biologického membránového systému. Nie je len základnou stavebnou zložkou bunkových membrán, okrem toho plní aj intracelulárnu informatívnu funkciu (vo vnútri buniek), ktorá reguluje výmenu bielkovín. K regulácii rastu kostrového svalstva a tým aj zvyšovaniu sily cez mechanizmus, známy pod názvom mTOR, je dokázaná nevyhnutnosť mechanického zaťaženia (tréningu s odporom). Mnohé štúdie naznačujú, že kyselina fosfatidová zohráva kritickú úlohu pri mTOR mechanickej aktivácii prenosu.

Odporúčané dávkovanie: Užite denne jednu dávku (3 kapsuly).

Zloženie:
Kyselina fosfatidová (min. 70 % kyselina fosfatidová štandardizovaná na sójový lecitínový prášok), hovädzia želatína, stabilizátor: ryžová múka; protihrudkujúca látka: stearan horečnatý; farbivo: oxid titaničitý.

Alergény: Produkt bol vyrobený v prevádzke kde sa spracováva mlieko, vajcia, lepok, sója, arašidy, lieskové oriešky, zeler, ryby a kôrovce.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#12_146

Špecifické referencie

ean13
5999100002418
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_100

Značka: BioTechUSA

H2O Q10

Obsahuje dôležité antioxidanty potrebné pre správne fungovanie organizmu.

Cena 14,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]